Nasıl Kullanılır? / Sert Yüzeyler

Miss Arap Sabunu ile Kapılar Nasıl Miss Gibi Olur?
Gün boyu farkında olmadan dokunduğumuz ahşap ve çelik kapılarınızı boyasına zarar vermeden bitkisel bir temizleyici ile temizlemek gerçekten mümkün!
Miss Arap Sabunu ile Seramikler Nasıl Miss Gibi Olur?
Evinize ferah bir hava katacak, sağlığınızı gözetirken doğal temizliğinin tadını çıkarabileceğiniz bir ürün ile seramiklerinizi pırıl pırıl yapmak için okuyun!
Miss Arap Sabunu ile Duvarlar Nasıl Miss Gibi Olur?
Zeytinyağı özlü doğal temizleyici Miss Arap Sabunu ile sert kimyasallardan uzak durmanız önemli. Duvarlarınız ve soluduğunuz havanın temizliği de!
Miss Arap Sabunu ile Parkeler Nasıl Miss Gibi Olur?
Parkeler evlerimizde kir ve bakterilerin en çok bulunduğu yerlerdir ve maalesef çocuklarımızın özgürce yuvarlandıkları ve hareket ettikleri alanlardır.
Miss Arap Sabunu ile Pencereler Nasıl Miss Gibi Olur?
Dışarıdaki kir, toz ve yağmur izlerinin biriktiği pimapenler ve ahşap pencerelerin temizliği çok zor gibi düşünülse de hızlı ve kolay temizliği mümkün.
Miss Arap Sabunu ile Metal Eşyalar Nasıl Miss Gibi Olur?
Mobilyalarımızda, evimizde, bahçemizde metal eşyaları ya da eşyaların metal kısımlarını nasıl güvenle ve sağlıkla temizleyebiliriz sorusunun yanıtı burada.
Miss Arap Sabunu ile Araba Nasıl Miss Gibi Olur?
Sert kimyasallar içermeyen ürünlerle araç içerisindeki plastik ve deri yüzeylerde renk ve dokulara zarar vermeden temizlik yapabilmek mümkün.
Miss Arap Sabunu ile Otomobil Lastikleri Nasıl Miss Gibi Olur?
Dermatolojik olarak test edilmiş bitkisel bir temizleyici olan Miss Arap Sabunu aracınızın jantlarının uzun süre temiz ve parlak görünmesini sağlar.