Skip to main content

Miss Arap Sabunu ile Otomobil Lastikleri Nasıl Miss Gibi Olur?

Tüm Videolar

Otomobil Lastik ve Jant Temizliği

Ülkemiz genelinde bilindiği üzere otomobil lastiklerinin temizlenmesi ve parlatılması için arap sabunu kullanımı oldukça yaygındır. Yeni Nesil Miss Arap Sabunu’nun sıvılaştırılarak hazırlanmış içeriği sayesinde kolay uygulama imkanı sunar. Araç lastiklerinizin temizlik ve parlaklığında mükemmel sonuçlar verir.

Bazen çok zorlu kirlerin üstesinden yalnızca sert kimyasalların gelebileceğini düşünebiliriz. Ancak bu sert kimyasalları kullanırken cildimize zarar verebiliriz. Miss Arap Sabunu derinlemesine ve etkili bir temizlik sağlar. Zorlu arazi koşullarında, piknikte veya sahilde kirlenen araçlarımızın lastik ve jantlarının temizliğinde Miss Arap Sabunu etkili sonuçlar almamızı sağlar. Miss Arap Sabunu ile temizlenen yüzeylerde zorlu lekelerin zahmetsizce arındığını kolaylıkla gözlemleyebilirsiniz. Otomobilinizin tekerlek ve jantlarının ilk günkü gibi pırıl pırıl parladığını kendi gözlerinizle göreceksiniz.

Otomobil Lastik ve Jant Temizliği Nasıl Yapılır?

  1. Derin bir kovanın içini suyla doldurun.
  2. Suyun içine bir miktar Miss Arap Sabunu ekleyin.
  3. Jant ve tekerlekleri temizlemek için bir fırça tercih edin.
  4. Fırçayı suya batırıp hala ıslakken hemen jantları fırçalamaya başlayın. Tüm tekerlek ve jantları fırçayla ovalayın.
  5. Tüm tekerleklere uyguladığınız sabunlu su karışımını isteğinize göre en son aşamada yalnızca suyla durulayabilirsiniz.

Aracınızın jantlarının ilk günkü gibi parladığını hemen gözlemleyebilirsiniz. Uygulama sırasında Miss Arap Sabunu, araç jant ve lastiklerine zarar vermez. Dermatolojik olarak test edilmiş bir temizleyicidir. Uzun süre boyunca aracınızın jantlarının temiz ve parlak görünmesini sağlar. Ovalamaya gerek kalmadan kolaylıkla jant ve tekerleklerinizin temizliğini yapabilirsiniz. Otomobil döşeme temizliği ve otomobil iç yüzey temizliğini yine Miss Arap Sabunu ile yapabilirsiniz.

Nasıl Kullanılır Önerileri

Tüm Nasıl Kullanılır Videoları
Miss Arap Sabunu ile Kapılar Nasıl Miss Gibi Olur?
Miss Arap Sabunu ile Kapılar Nasıl Miss Gibi Olur?

Gün boyu farkında olmadan dokunduğumuz ahşap ve çelik kapılarınızı boyasına zarar vermeden bitkisel bir temizleyici ile temizlemek gerçekten mümkün!

Miss Arap Sabunu ile Seramikler Nasıl Miss Gibi Olur?
Miss Arap Sabunu ile Seramikler Nasıl Miss Gibi Olur?

Evinize ferah bir hava katacak, sağlığınızı gözetirken doğal temizliğinin tadını çıkarabileceğiniz bir ürün ile seramiklerinizi pırıl pırıl yapmak için okuyun!

Miss Arap Sabunu ile Duvarlar Nasıl Miss Gibi Olur?
Miss Arap Sabunu ile Duvarlar Nasıl Miss Gibi Olur?

Zeytinyağı özlü doğal temizleyici Miss Arap Sabunu ile sert kimyasallardan uzak durmanız önemli. Duvarlarınız ve soluduğunuz havanın temizliği de!