Skip to main content

Miss Arap Sabunu ile Seramikler Nasıl Miss Gibi Olur?

Tüm Videolar

Arap Sabunu ile Seramik Zemin Temizliği

Günümüz koşullarında yaşadığımız alanların temizliği oldukça önemli bir hale geldi. Ev temizliğinde dikkat etmemiz gereken en önemli noktalardan bir tanesi seramik zemin temizliği. Evlerin zeminlerinde ve bazen de duvarlarında seramik kullanmaktadır. Seramik zeminler evlerimizde kir ve bakterileri çok rastlanan yerlerindendir.

Çocuklar için evin her yeri oyun alanı olabilir. Her yerde ve her şeyle oyun oynayabilen çocuklar için bu gelişim dönemleri için oldukça önemlidir. Miss Arap Sabunu çocukların temas edebileceği tüm yüzeylerde derinlemesine temizlik sağlar. Zeytinyağı özleri içeren bir ürün olması nedeniyle çocukların girip çıkabileceği tüm alanlarda kullanılabilir. Ebeveynler için güvenilir bir ev temizleyicisidir. Çocuğunuzun her alanda keyifle ve gönül rahatlığıyla oyun oynamasına izin verebilirsiniz.

Miss Arap Sabunu seramik zeminlerinizi köşe bucak temizlerken pırıl pırıl parlamasını da sağlar. Hoş kokusu ile evinize taze ve ferah bir hava katar.

Arap Sabunu ile Seramik Temizliği Nasıl Yapılır?

  1. Yerdeki seramikleri temizlemek için paspas kovasını suyla doldurun. Duvardaki seramik temizliği için derin bir kap seçerek suyla doldurabilirsiniz.
  2. Bir miktar Miss Arap Sabunu’nu suya ekleyin ve yavaşça homojen bir karışım elde edene kadar karıştırın.
  3. Paspas veya temizleme bezinizi sabunlu su karışımına batırın ve çıkarın. Çıkardıktan sonra bezini neredeyse kuru oluncaya kadar iyice sıkın.
  4. Seramik yüzeyleri silerek temizleyin.
  5. Bir kaç defa paspas veya temizleme bezinizi sabunlu su ile yıkadıktan sonra silme işlemine devam edin.
  6. Seramik yüzeylerinizin temizlendiğini ve parladığını gözlemleyebilirsiniz. Miss Arap Sabunu seramik zemin temizliğinden sonrasında mutlaka temiz bir bez ve sadece suyla durulama yapın.

Miss Arap Sabunu seramik zeminlerin parlaklığını korurken renk, desen ve dokularına zarar vermez. Evinizin her köşesinde rahatlıkla kullanabileceğiniz genel bir temizleyici olması özelliği ile oldukça ekonomiktir. Miss Arap Sabunu’nu evinizde seramik zemin temizliğinde olduğu gibi fayans temizliğinde ve tüm yüzeylerde kullanabilirsiniz.

Nasıl Kullanılır Önerileri

Tüm Nasıl Kullanılır Videoları
Miss Arap Sabunu ile Kapılar Nasıl Miss Gibi Olur?
Miss Arap Sabunu ile Kapılar Nasıl Miss Gibi Olur?

Gün boyu farkında olmadan dokunduğumuz ahşap ve çelik kapılarınızı boyasına zarar vermeden bitkisel bir temizleyici ile temizlemek gerçekten mümkün!

Miss Arap Sabunu ile Duvarlar Nasıl Miss Gibi Olur?
Miss Arap Sabunu ile Duvarlar Nasıl Miss Gibi Olur?

Zeytinyağı özlü doğal temizleyici Miss Arap Sabunu ile sert kimyasallardan uzak durmanız önemli. Duvarlarınız ve soluduğunuz havanın temizliği de!

Miss Arap Sabunu ile Parkeler Nasıl Miss Gibi Olur?
Miss Arap Sabunu ile Parkeler Nasıl Miss Gibi Olur?

Parkeler evlerimizde kir ve bakterilerin en çok bulunduğu yerlerdir ve maalesef çocuklarımızın özgürce yuvarlandıkları ve hareket ettikleri alanlardır.