Skip to main content

Miss Arap Sabunu ile Kapılar Nasıl Miss Gibi Olur?

Tüm Videolar

Arap Sabunu ile Çelik ve Ahşap Kapı Temizliği

Miss Arap Sabunu ile evinizin her köşesinde farklı farklı temizleyicilere ihtiyaç duymadan temizlik yapabilirsiniz. Kullanabileceğiniz çok amaçlı bir temizlik ürünü olan Miss Arap Sabunu bu yönü ile aile bütçenize de katkıda bulunur.

Evimizin içinde ellerimizle dokunduğumuz yerlerdeki temizlik oldukça önemlidir. Dokunduğumuz yerlerdeki tüm zararlı mikroorganizmalar çeşitli hastalıklara sebep olabilir.

Miss Arap Sabunu zeytinyağı özleri içeren özelliği sayesinde çocuklu evlerde gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Çocukların erişebileceği kapı kollarının temizliği oldukça önemlidir. Çocukların dokunduğu ve oyun oynadığı alanlarda çocukların sağlığını düşünmeli, bu alanları sık sık temizlemeliyiz.

Ahşap kapılar fark etmesek bile evimizde en çok kullandığımız eşyalardır. Özellikle kapıların üstü ve çerçeveleri oldukça fazla toz biriktirir ve gün içerisinde en ufak bir esintiyle bu tozları solumamıza neden olur. Evimizin çelik kapıları ise dışarının tüm tozunu biriktirir. Evimize adım attığımızda tuttuğumuz kapı kollarıyla tozu ve bakterileri içeriye taşırız.

Arap Sabunu ile Çelik ve Ahşap Kapı Temizliği Nasıl Yapılır?

  1. Derin bir kovayı suyla doldurun. Suyun ısısı elinizi yakmayacak gibi olmalıdır.
  2. Bir miktar Miss Arap Sabunu’nu suyun içine ekleyin. Su ve sabunu iyice karıştırarak homojen bir karışım elde edin.
  3. Temizleme bezinizi alın ve sabunlu su karışımına batırın. Çıkardıktan sonra temizleme bezinizi iyice sıkın.
  4. Ahşap ve çelik kapılarınızın tüm yüzeylerini iyice silin. Kapı kollarını ve kapının üst kısımlarını silin.
  5. Temizleme bezinizi sabunlu suyla birkaç defa yıkayarak işlemi tekrarlayın.
  6. Silme işleminiz bittikten sonra mutlaka sadece suyla durulama yapın.

Miss Arap Sabunu ahşap ve çelik kapılarınızın boyasına zarar vermez. Miss Arap Sabunu zeytinyağı özleri içeren bir temizleyicidir. Mutfak tezgahı ve ocak gibi yemek pişen yüzeylerde de kullanabilirsiniz. Miss Arap Sabunu içeriğinde hayvansal madde içermeyen vegan sertifikalı bir üründür.

Nasıl Kullanılır Önerileri

Tüm Nasıl Kullanılır Videoları
Miss Arap Sabunu ile Seramikler Nasıl Miss Gibi Olur?
Miss Arap Sabunu ile Seramikler Nasıl Miss Gibi Olur?

Evinize ferah bir hava katacak, sağlığınızı gözetirken doğal temizliğinin tadını çıkarabileceğiniz bir ürün ile seramiklerinizi pırıl pırıl yapmak için okuyun!

Miss Arap Sabunu ile Duvarlar Nasıl Miss Gibi Olur?
Miss Arap Sabunu ile Duvarlar Nasıl Miss Gibi Olur?

Zeytinyağı özlü doğal temizleyici Miss Arap Sabunu ile sert kimyasallardan uzak durmanız önemli. Duvarlarınız ve soluduğunuz havanın temizliği de!

Miss Arap Sabunu ile Parkeler Nasıl Miss Gibi Olur?
Miss Arap Sabunu ile Parkeler Nasıl Miss Gibi Olur?

Parkeler evlerimizde kir ve bakterilerin en çok bulunduğu yerlerdir ve maalesef çocuklarımızın özgürce yuvarlandıkları ve hareket ettikleri alanlardır.