Skip to main content

Miss Arap Sabunu ile Pencereler Nasıl Miss Gibi Olur?

Tüm Videolar

Arap Sabunu ile Pimapen ve Ahşap Pencere Temizliği

Tertemiz bir ev hepimiz için önemli. Günlük temizlik alışkanlıklarımız değişmeye başladı. Evin her yerinde kullanabileceğimiz bir temizlik ürünü ile ihtiyaç duyduğumuz derinlemesine temizliğe ulaşmamız mümkün. Miss Arap Sabunu zeytinyağı özlerinden oluşan içerikleri ile genel bir ev temizleyicisidir. Evinizdeki tüm yüzeylerde kullanabileceğiniz Miss Arap Sabunu’nu pimapen ve ahşap pencerelerin temizliğinde kullanarak ev ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz.

Ailelerin en çok endişe ettiği konulardan olan kir, toz, dışarıdaki kirli hava ve yağmur izlerinin biriktiği pimapenler ve ahşap pencerelerin hızlı ve kolay temizliği Miss Arap Sabunu ile mümkün. Pimapenler ve ahşap pencerelerin ışıl ışıl parladığını fark edeceksiniz. Evinize dışarıdan baktığınızda bile temiz ve ışıldayan bir görünüme sahip olduğunu gözlemleyebilirsiniz

Miss Arap Sabunu zeytinyağı özlerinden oluşan içeriği sayesinde gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bir üründür. Miss Arap Sabunu hayvansal içerikler bulundurmayan bir temizleyicidir ve hayvanlar üzerinde test edilmemektedir.

Arap Sabunu ile Pimapen ve Ahşap Pencere Temizliği Nasıl Yapılır?

  • Derin bir kabın içerisini ılık suyla doldurun.
  • Bir miktar Miss Arap Sabunu’nu suyun içerisine ekleyip karıştırın. Sabun ve suyun iyice karıştığından emin olun.
  • Temiz bir temizleme bezini sabunlu su karışımında ıslatın. Islattığınız bezinizi iyice sıkın.
  • Pimapen ve ahşap pencereleri silin. Sık sık bezinizi sabunlu su karışımında yıkayarak silme işlemine devam edin.
  • Sabunlu su karışımının kirlendiğini rengi değişmeye başladığında fark edeceksiniz. Sabunlu su karışımınız kirlendiğinde yeni bir karışımla işleminize devam etmenizi öneririz.

Miss Arap Sabunu dermatolojik olarak test edilmiştir. Bu nedenle temizliğiniz sırasında Miss Arap Sabunu cildinize zarar vermez. Hoş kokusu ile evinizi sarar ve evinize ferah bir hava katar. Evinizdeki pimapen ve ahşap çerçeveleri temizlediğiniz Miss Arap Sabunu ile duvar temizliği de yapabilirsiniz. Tüm yüzeylere uygulanabilir Miss Arap Sabunu aile bütçenize katkıda bulunur.

Nasıl Kullanılır Önerileri

Tüm Nasıl Kullanılır Videoları
Miss Arap Sabunu ile Kapılar Nasıl Miss Gibi Olur?
Miss Arap Sabunu ile Kapılar Nasıl Miss Gibi Olur?

Gün boyu farkında olmadan dokunduğumuz ahşap ve çelik kapılarınızı boyasına zarar vermeden bitkisel bir temizleyici ile temizlemek gerçekten mümkün!

Miss Arap Sabunu ile Seramikler Nasıl Miss Gibi Olur?
Miss Arap Sabunu ile Seramikler Nasıl Miss Gibi Olur?

Evinize ferah bir hava katacak, sağlığınızı gözetirken doğal temizliğinin tadını çıkarabileceğiniz bir ürün ile seramiklerinizi pırıl pırıl yapmak için okuyun!

Miss Arap Sabunu ile Duvarlar Nasıl Miss Gibi Olur?
Miss Arap Sabunu ile Duvarlar Nasıl Miss Gibi Olur?

Zeytinyağı özlü doğal temizleyici Miss Arap Sabunu ile sert kimyasallardan uzak durmanız önemli. Duvarlarınız ve soluduğunuz havanın temizliği de!