Skip to main content

Miss Arap Sabunu ile Spor Ayakkabılar Nasıl Miss Gibi Olur?

Tüm Videolar

Arap Sabunu ile Spor Ayakkabı Temizliği

En sevdiğimiz ayakkabılarımızı kullanırken dikkat etmemiz gereken bazı noktalar vardır. Temizliği sağlığımız açısından oldukça önemli olan spor ayakkabıları çamaşır makinesinde yıkamamız önerilmez. Ayakkabılarımızı yıkandıktan sonra kurutmak epey zordur ve bu nedenle ayakkabılarımız tamamen kurumadan kullandığımızda mantar oluşumuna ve kötü kokulara neden olabilir. Ayrıca ayakkabıları makinede yıkamak deformasyona ve renklerde bozulmalara neden olabilir.

Ekonomik bir temizleyici olan Miss Arap Sabunu ile spor ayakkabılarımızı pratik ve etkili bir yöntemle temizleyebiliriz. Üstelik Miss Arap Sabunu ile etkili sonuçlar alabiliriz. Miss Arap Sabunu içeriği sayesinde ayakkabılarımızdaki toz, çamur ve kirleri kolayca söker. Ovalamaya gerek kalmadan ayakkabılarınızı orjinalliğini koruyarak temizleyebilirsiniz. Miss Arap Sabunu zetyinyağı özleri kullanılarak üretilen bir temizleyicidir.

Çocuklar parkta, bahçede, yağmurda ve çamurda oyun oynamayı çok severler. Miss Arap Sabunu çocukların sınırsız hareket edebilme kabiliyetleri ve oyun oynamalarının önemi gözetilerek üretilmektedir. Çocukların bakımından sorumlu olan tüm yetişkinler tarafından güvenle kullanılabilir.

Arap Sabunu ile Spor Ayakkabı Nasıl Temizlenir?

  1. Bir kabın içini ılık suyla doldurun.
  2. Bir miktar Miss Arap Sabunu’nu suya ekleyin.
  3. Su ve sabunu iyice karıştırarak homojen bir karışım elde edin.
  4. Spor ayakkabılarınızın dokusunu zedelemeyecek kadar yumuşak bir temizleme bezi seçin.
  5. Temizleme bezinizi Miss Arap Sabunlu suyla ıslattıktan sonra bezinizi iyice sıkıp fazla sudan arındırın.
  6. Önce spor ayakkabınızın iç kısmını bezinizle silin.
  7. Spor ayakkabılarınızın dışını bir elinizle ayakkabınızın içinde elinizle destek sağlayarak silin.
  8. Spor ayakkabınızdaki zor lekeleri parmağınıza doladığınız temizleme bezinizle hafifçe ovalayarak temizleyebilirsiniz.
  9. Miss Arap Sabunu ile temizliğiniz sonrasında sadece suyla durulama yapınız.

Miss Arap Sabunu eşsiz içeriği sayesinde ayakkabınızı hoş kokularla temizler. Hayvansal içerikler bulundurmayan vegan sertifikalı bir üründür. Miss Arap Sabunu doğaya saygılı bir şekilde üretilir ve hayvanlar üzerinde test edilmez. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Spor ayakkabılarınızı ve diğer ayakkabılarınızı Miss Arap Sabunu’nu gönül rahatlığıyla temizleyebilirsiniz. Ayrıca Miss Arap Sabunu’nu yüzey ve kıyafetlerdeki lekelerin temizliğinde de kullanabilirsiniz.

Nasıl Kullanılır Önerileri

Tüm Nasıl Kullanılır Videoları
Miss Arap Sabunu ile Kapılar Nasıl Miss Gibi Olur?
Miss Arap Sabunu ile Kapılar Nasıl Miss Gibi Olur?

Gün boyu farkında olmadan dokunduğumuz ahşap ve çelik kapılarınızı boyasına zarar vermeden bitkisel bir temizleyici ile temizlemek gerçekten mümkün!

Miss Arap Sabunu ile Seramikler Nasıl Miss Gibi Olur?
Miss Arap Sabunu ile Seramikler Nasıl Miss Gibi Olur?

Evinize ferah bir hava katacak, sağlığınızı gözetirken doğal temizliğinin tadını çıkarabileceğiniz bir ürün ile seramiklerinizi pırıl pırıl yapmak için okuyun!

Miss Arap Sabunu ile Duvarlar Nasıl Miss Gibi Olur?
Miss Arap Sabunu ile Duvarlar Nasıl Miss Gibi Olur?

Zeytinyağı özlü doğal temizleyici Miss Arap Sabunu ile sert kimyasallardan uzak durmanız önemli. Duvarlarınız ve soluduğunuz havanın temizliği de!