Skip to main content

Miss Arap Sabunu ile Perdeler Nasıl Miss Gibi Olur?

Tüm Videolar

Arap Sabunu ile Perde Yıkama

Ev işleri ile uğraşan herkesin pek yakından bildiği gibi perdeler kusursuz bir ev temizliğinin önemli bir unsuru. Evimize girdiğimiz anda içimizi dolduran ve yaşadığımız yere geldiğimiz hissi veren perdelerimiz temiz görünümü oldukça önemli. Özellikle yaz aylarında penceremizi açtığımızda perdeler dışarıdaki hava ile doğrudan temas eden yerler. Perdelerimiz kış aylarında da bir o kadar evin içinde soluduğumuz havayı taşıyan eşyalarımızdır. Bu nedenle biliyoruz ki perdelerimizin temizliği ev temizliğinde önemli bir nokta.

Miss Arap Sabunu ile evinizdeki koltuk temizliği ve halı temizliği yapabilirsiniz. Aynı zamanda Miss Arap Sabunu ile perdelerimizi de temizleyebiliriz. Zeytinyağı özlerinden oluşan içeriği ile özellikle çocuklu evlerde Miss Arap Sabunu yetişkinler tarafından gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Hoş kokusu ile evinizi sarar ve ferah bir hava katar.

Arap Sabunu ile Perde Nasıl Yıkanır?

  1. Derin ve geniş bir kabı suyla doldurun. Suyun sıcaklığı elinizi yakmayacak kadar ılık olmalı.
  2. Bir kapak Miss Arap Sabunu ekleyin. Sabun ve suyu iyice karıştırarak homojen bir karışım elde edin.
  3. Perdelerinizi sabun ve su karışımına batırın. Dilerseniz 5-6 dakika kadar perdelerinizi sabun ve su karışımında bekletebilirsiniz.
  4. Perdelerin korniş yerleri is ve kirlerin en çok biriktiği yerlerdir. Bu kısımları ve perdenin lekeli olan diğer yerlerini yumuşak hareketlerle çitileyebilirsiniz.
  5. Perdenizi sabun ve su karışımından çıkarıp bol suyla durulayın. Dilerseniz perdelerinizi çamaşır makinenizin kısa programında deterjan kullanmadan yalnızca durulayabilirsiniz.
  6. Miss Arap Sabunu ile yaptığınız temizlik sonrası sadece su ile durulama yapmayı unutmayınız.

Miss Arap Sabunu evinizdeki eşyaların renklerinde solmaya ya da bozulmaya neden olmaz. Perde temizliğinizin ardından perdelerinizin ışıl ışıl parladığını göreceksiniz. Cildinize ya da uyguladığınız döşeme kumaşlarına, perdelere zarar vermez. Miss Arap Sabunu dermatolojik olarak test edilmiştir. Ev temizliğinde rahatlıkla tüm yüzeylerde kullanabilirsiniz. Evin tüm yüzeylerinde kullanılabilir olması özelliği ile aynı zamanda ekonomik bir temizleyicidir.

Ev temizliğinde Miss Arap Sabunu’nu kullanarak yapacağınız tüm temizleme işlemlerinin ardından, kendinizi sıcacık evinizde hissedeceğiniz hoş kokusunun tadını çıkarabilirsiniz. Miss Arap Sabunu hayvansal içerik bulundurmayan vegan bir üründür. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Nasıl Kullanılır Önerileri

Tüm Nasıl Kullanılır Videoları
Miss Arap Sabunu ile Kapılar Nasıl Miss Gibi Olur?
Miss Arap Sabunu ile Kapılar Nasıl Miss Gibi Olur?

Gün boyu farkında olmadan dokunduğumuz ahşap ve çelik kapılarınızı boyasına zarar vermeden bitkisel bir temizleyici ile temizlemek gerçekten mümkün!

Miss Arap Sabunu ile Seramikler Nasıl Miss Gibi Olur?
Miss Arap Sabunu ile Seramikler Nasıl Miss Gibi Olur?

Evinize ferah bir hava katacak, sağlığınızı gözetirken doğal temizliğinin tadını çıkarabileceğiniz bir ürün ile seramiklerinizi pırıl pırıl yapmak için okuyun!

Miss Arap Sabunu ile Duvarlar Nasıl Miss Gibi Olur?
Miss Arap Sabunu ile Duvarlar Nasıl Miss Gibi Olur?

Zeytinyağı özlü doğal temizleyici Miss Arap Sabunu ile sert kimyasallardan uzak durmanız önemli. Duvarlarınız ve soluduğunuz havanın temizliği de!