Skip to main content

Miss Arap Sabunu ile Otomobil Döşemeleri Nasıl Miss Gibi Olur?

Tüm Videolar

Arap Sabunu ile Otomobil Döşemeleri Temizliği

Miss Arap Sabunu hayatımızı kolaylaştıran genel bir yüzey temizleyicisidir. Günlük hayatımızda zaman geçirdiğimiz tüm alanlarda kullanılabilen bir temizleyici olan Miss Arap Sabunu’nu evinizde, ofisinizde ve aracınızın temizliğinde rahatlıkla kullanılabilir. Otomobil döşemelerindeki zorlu lekeleri kolaylıkla temizler.

Otomobilimizde seyir halindeyken ufak hareketlerle bile döşemelerde biriken tozlar havalanıp soluduğumuz havaya karışır. Aracın içerisine dışarıdan getirdiğimiz toz ve bakteriler sağlığımıza ciddi oranda zarar verebilir. Araç koltuklarındaki tozlar çocuklu aileler için de risklidir. Miss Arap Sabunu zeytinyağı özleri ile hazırlanan içerikleri sayesinde çocuklu ailelerde araç içi temizliğinde güvenle kullanılabilir.

Miss Arap Sabunu tüm yüzeylerde kullanılabilme özelliği ile oldukça ekonomiktir. Ev, otomobil, iş yeri gibi sıklıkla vakit geçirdiğimiz alanlarda ayrı ayrı temizleyicilere ihtiyaç duymadan tek bir temizleyici ile tüm yüzeyleri temizleyebilirsiniz.

Arap Sabunu ile Otomobil Döşemeleri Nasıl Temizlenir?

  1. Öncelikle koltuk döşemelerini bir süpürge yardımıyla temizleyin.
  2. Derin bir kabın içini suyla doldurun. Suyun ılık olmasına dikkat edin.
  3. Miss Arap Sabunu’ndan bir miktar ekleyin. İyice karıştırın.
  4. Otomobilin döşemesine zarar vermeyecek yumuşak bir temizleme bezi tercih edin.
  5. Temizleme bezinizi sabunlu su karışımına batırın ve çıkarın. Çıkardıktan sonra bezinizi iyice sıkın.
  6. İnatçı lekelerin olduğu yerleri birkaç defa ıslak bezinizle silin. Döşemenin genel silme işlemini her zaman aynı yöne doğru yapın. Böylece kumaşta silme hareketleri kaynaklı iz bırakmanın önüne geçebilirsiniz.
  7. Miss Arap Sabunu ile temizlik işleminizi bitirdikten sonra sadece suyla durulama yapın.
  8. Aracınızın temizlik işlemi bittikten sonra bir süre kurumaya bırakın.

Miss Arap Sabunu hoş kokusu ile aracınızın içinin ferah ve temiz olmasını sağlar. Aynı zamanda Miss Arap Sabunu’nu otomobil iç yüzeylerinin temizliğinde de kullanabilirsiniz.

 

Nasıl Kullanılır Önerileri

Tüm Nasıl Kullanılır Videoları
Miss Arap Sabunu ile Kapılar Nasıl Miss Gibi Olur?
Miss Arap Sabunu ile Kapılar Nasıl Miss Gibi Olur?

Gün boyu farkında olmadan dokunduğumuz ahşap ve çelik kapılarınızı boyasına zarar vermeden bitkisel bir temizleyici ile temizlemek gerçekten mümkün!

Miss Arap Sabunu ile Seramikler Nasıl Miss Gibi Olur?
Miss Arap Sabunu ile Seramikler Nasıl Miss Gibi Olur?

Evinize ferah bir hava katacak, sağlığınızı gözetirken doğal temizliğinin tadını çıkarabileceğiniz bir ürün ile seramiklerinizi pırıl pırıl yapmak için okuyun!

Miss Arap Sabunu ile Duvarlar Nasıl Miss Gibi Olur?
Miss Arap Sabunu ile Duvarlar Nasıl Miss Gibi Olur?

Zeytinyağı özlü doğal temizleyici Miss Arap Sabunu ile sert kimyasallardan uzak durmanız önemli. Duvarlarınız ve soluduğunuz havanın temizliği de!