Skip to main content

Miss Arap Sabunu ile Ocak Nasıl Miss Gibi Olur?

Tüm Videolar

Ocak Temizliği

Miss Arap Sabunu’nda hayvansal içerikler yoktur ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Dolayısıyla Miss Arap Sabunu vegan bir temizleyici olma özelliği ile güvenli bir kullanım alanı sağlar. Yiyeceklerimizi hazırladığımız alanlarda kimyasal içerikli ürünler kullanmak birçok sağlık sorununa ve alerjik reaksiyonlara sebep olabilir. Bu sebeple mutfak temizliğinde kullanılan ürünler sağlığımız açısından oldukça önemlidir. Miss Arap Sabunu dermatolojik olarak da test edilmiştir.

Miss Arap Sabunu hoş kokusuyla evinize ferah bir hava katarken zorlu kirlerin de üstesinden gelir. Ocaklar gibi yiyeceklerin temas edebildiği yüzeylerde Miss Arap Sabunu güvenle kullanılabilir. Arap sabunu ile ocak temizliği derinlemesine temizlik sağlar ve ocak gözlerinde biriken kirler ovalamaya gerek kalmadan temizlenir. Ocak ve çevresinde biriken yemek kalıntıları ve diğer kirleri arap sabunu ile yüzeylerden zahmetsizce arındırabilirsiniz.

Arap Sabunu ile Ocak Temizliği Nasıl Yapılır?

  1. Derin bir kaba veya fısfıs şişesine su doldurun.
  2. Suya biraz Miss Arap Sabunu ekleyin ve güzelce karıştırın.
  3. Ocak bek takımını çıkarın. Zorlu kirler için bek takımını ayrı bir kap içerisinde arap sabunlu su karışımında  kısa bir süre bekletebilirsiniz ve bulaşık teliyle hafifçe ovalayabilirsiniz.
  4. Bir bez ya da fısfıs yardımıyla arap sabunu ve su karışımını ocağa uygulayın. Ocağın üst alt ve düğmelerini temizlemeyi de unutmayın.
  5. Ocağın bulunduğu alandaki seramik duvara sıçramış olan lekeleri de bu karışım ile temizleyebilirsiniz.
  6. Zorlu kirlerin olduğu bölgeyi süngerle hafifçe ovalayabilirsiniz.
  7. Ocak bek takımını suyla durulayıp kurumaya bırakın.
  8. Ocağı temiz bez ve duru suyla sabundan arındırın.
  9. Ocağınızın bek kapaklarını tamamen kuruduktan sonra yerleştirebilirsiniz.

Miss Arap Sabunu ocağınızı eskimiş lekelerden arındırır, hoş ve ferah kokusu ile kurumuş yemek artıkları ve diğer kirleri zahmetsiz bir şekilde temizlemenize yardımcı olur.

 

Nasıl Kullanılır Önerileri

Tüm Nasıl Kullanılır Videoları
Miss Arap Sabunu ile Kapılar Nasıl Miss Gibi Olur?
Miss Arap Sabunu ile Kapılar Nasıl Miss Gibi Olur?

Gün boyu farkında olmadan dokunduğumuz ahşap ve çelik kapılarınızı boyasına zarar vermeden bitkisel bir temizleyici ile temizlemek gerçekten mümkün!

Miss Arap Sabunu ile Seramikler Nasıl Miss Gibi Olur?
Miss Arap Sabunu ile Seramikler Nasıl Miss Gibi Olur?

Evinize ferah bir hava katacak, sağlığınızı gözetirken doğal temizliğinin tadını çıkarabileceğiniz bir ürün ile seramiklerinizi pırıl pırıl yapmak için okuyun!

Miss Arap Sabunu ile Duvarlar Nasıl Miss Gibi Olur?
Miss Arap Sabunu ile Duvarlar Nasıl Miss Gibi Olur?

Zeytinyağı özlü doğal temizleyici Miss Arap Sabunu ile sert kimyasallardan uzak durmanız önemli. Duvarlarınız ve soluduğunuz havanın temizliği de!