Skip to main content

Miss Arap Sabunu ile Mutfak Tezgahı Nasıl Miss Gibi Olur?

Tüm Videolar

Lavabo ve Mutfak Tezgahı Temizliği

Her gün daha bilinçli tüketiciler haline geliyor, zararlı kimyasallardan kaçınmaya özen gösteriyoruz. Özellikle en çok zaman geçirdiğimiz yerlerden biri olan mutfağımızda gıdaların temas ettiği, yemek hazırladığımız yüzeylerin temizliği çok önemli. Mutfak tezgahı, lavabo ve ocak temizliğine dikkat etmeliyiz, çünkü yemek artıkları bu alanlarda birikerek zaman içinde sağlığımızı tehdit eden bakteriler üretirler. Miss Arap Sabunu mutfaktaki bu alanları kolayca temizler.

Miss Arap Sabunu ile mutfağın zorlu lekelerinden kolay ve pratik bir şekilde kurtulabilirsiniz. Zeytinyağı özlü içeriği ile gıda teması olan yüzeyleri güvenle ve hızlıca temizleyebilirsiniz. Miss Arap Sabunu sayesinde her yüzeye farklı bir temizlik ürünü kullanmanıza gerek kalmayacağı için aile bütçesine katkı sağlarsınız.

Arap Sabunu ile Lavabo ve Mutfak Temizliği Nasıl Yapılır?

  1. Bir kabın ya da isteğe göre fısfıslı bir şişenin içine bir miktar ılık su doldurun.
  2. Suya Miss Arap Sabunu’ndan biraz koyup iyice karıştırın. Yüzeyleri sabundan daha rahat arındırabilmek için az miktarda arap sabunu kullanın.
  3. Bir bez yardımıyla ya da fısfıs şişesi ile doğrudan temizlemek istediğiniz bölgeye sabunlu suyu uygulayın. Daha etkili bir sonuç için bu karışımı uyguladığınız yüzeyde kısa bir süre bekletebilirsiniz.
  4. Yumuşak bir bez veya süngeri arap sabunu ve su karışımına batırın, mutfak tezgahı ve lavabodaki yemek artığı ve diğer kirleri nazikçe ovalayın.
  5. Temiz bez ve duru su ile arap sabunlu yüzeyleri silerek sabundan arındırın.
  6. Temizlikten arta kalan kirli suyu lavaboya boşaltın ve temizlik kabını suyla yıkayın.
  7. Miss Arap Sabunu ile temizliğinizi bitirdikten sonra son kez suyla durulayın.

Miss Arap Sabunu cilde ve eşyalara zarar vermez, küçük çocuk olan evlerde gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Vegan sertifikalı bir temizleyicidir ve hayvansal maddeler içermez. Mutfakta da sorunsuzca kullanılabilir.

Her yüzey için ayrı temizlik ürünü almaya gerek kalmadan Miss Arap Sabunu ile temizlik yaparak bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Mutfakta da yeteri kadar Miss Arap Sabunlu su ile her lekeyi çıkartabilirsiniz. Miss Arap Sabunu’nu ocak, mutfak, dolabı ve mutfak fayansları gibi her alanda kullanırken içiniz rahat eder.

Nasıl Kullanılır Önerileri

Tüm Nasıl Kullanılır Videoları
Miss Arap Sabunu ile Kapılar Nasıl Miss Gibi Olur?
Miss Arap Sabunu ile Kapılar Nasıl Miss Gibi Olur?

Gün boyu farkında olmadan dokunduğumuz ahşap ve çelik kapılarınızı boyasına zarar vermeden bitkisel bir temizleyici ile temizlemek gerçekten mümkün!

Miss Arap Sabunu ile Seramikler Nasıl Miss Gibi Olur?
Miss Arap Sabunu ile Seramikler Nasıl Miss Gibi Olur?

Evinize ferah bir hava katacak, sağlığınızı gözetirken doğal temizliğinin tadını çıkarabileceğiniz bir ürün ile seramiklerinizi pırıl pırıl yapmak için okuyun!

Miss Arap Sabunu ile Duvarlar Nasıl Miss Gibi Olur?
Miss Arap Sabunu ile Duvarlar Nasıl Miss Gibi Olur?

Zeytinyağı özlü doğal temizleyici Miss Arap Sabunu ile sert kimyasallardan uzak durmanız önemli. Duvarlarınız ve soluduğunuz havanın temizliği de!