Skip to main content

Miss Arap Sabunu ile Mobilyalar Nasıl Miss Gibi Olur?

Tüm Videolar

Arap Sabunu ile Ahşap Mobilya Temizliği

Evimizin en dikkat çeken yerleri kuşkusuz ki ahşap mobilyalardır. Ahşap mobilyalar çoğu kişinin evinde önemli bir dekorasyon parçasıdır. Ancak çok sevdiğimiz mobilyalarımızda bazen en çok dikkat çeken şey üzerinde biriken tozlardır. Mobilyalarımızın üzerinde biriken tozlar yalnızca kötü bir görüntüye neden olmaz. Aynı zamanda mobilyalarda biriken ve havada uçuşan bu tozlar nefes veya ağız yolu ile vücudumuza girerek sağlığımız açısından risk oluşturur.

Evimizin içindeki tozlar aslında birçok kir ve bakterinin dışarıdan içeriye taşındığını bize anlatır. İster istemez dışarıdan geldiğimizde ya da evimizi havalandırdığımızda bile içeride toz ve kirler birikir. Sıklıkla kullandığımız mobilyalarımızın temizliğine bu nedenle çok dikkat etmeliyiz. Evin içindeki birçok alana dokunarak ya da kıyafetlerimizle dışarıdan içeriye toz taşıyarak sağlığa zararlı bakterilerin birikmesine neden olabiliriz. En ufak hava hareketleri ile bu tozlar uçuşarak soluduğumuz havaya karışmaktadır.

Çocuklu evlerde ahşap mobilyaların temizliği ayrıca önem taşır. Çocuklar için ahşap mobilyaların her yanı bir oyun alanına dönüşebilir. Böyle durumlarda çocukların keyifli zaman geçirmelerini gönül rahatlığıyla izlemek isteriz. Zeytinyağı özlerinden oluşan Miss Arap Sabunu ile evinizi temizleyebilirsiniz. Miss Arap Sabunu’nu çocuklu evlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Arap Sabunu ile Ahşap Mobilya Temizliği Nasıl Yapılır?

  • Zeytinyağı özleri ile hazırlanan Miss Arap Sabunu’nu derin bir kabın içinde suyla karıştırın. Suyun ısısının elinizi yakmamasına dikkat edin.
  • Ahşap mobilyalarınıza sert dokusu ile zarar vermeyecek, yumuşak bir temizleme bezi tercih edin.
  • Temizleme bezinizi sabunlu su karışımına batırıp çıkartın. Ardından bezinizi iyice sıkın.
  • Evdeki tüm ahşap mobilyalarınızı bezinizi bir kaç defa sabun su karışımına batırıp, sıkarak silin. Ahşap mobilyalarınızın kumaş kısımları varsa, buraları da Miss Arap Sabunu ile silebilirsiniz.
  • Son olarak sabunlu yüzeyleri sadece suyla durulayınız.

Miss Arap Sabunu zeytinyağı özlerinden oluşan içeriği sayesinde ahşap mobilyalarınızın geç tozlanmasına yardımcı olur. Ahşap mobilyalarınızla birlikte Miss Arap Sabunu’nu tekstil koltuk temizliği ve deri koltuk temizliğinde de kullanabilirsiniz. Miss Arap Sabunu mobilyalarınız besler ve ışıl ışıl görünmesini sağlar.

Vegan bir ev temizleyicisi olan Miss Arap Sabunu’nda hayvansal içerik bulunmaz ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Miss Arap Sabunu dermatolojik olarak test edilmiştir ve cildinize zarar vermez.

Nasıl Kullanılır Önerileri

Tüm Nasıl Kullanılır Videoları
Miss Arap Sabunu ile Kapılar Nasıl Miss Gibi Olur?
Miss Arap Sabunu ile Kapılar Nasıl Miss Gibi Olur?

Gün boyu farkında olmadan dokunduğumuz ahşap ve çelik kapılarınızı boyasına zarar vermeden bitkisel bir temizleyici ile temizlemek gerçekten mümkün!

Miss Arap Sabunu ile Seramikler Nasıl Miss Gibi Olur?
Miss Arap Sabunu ile Seramikler Nasıl Miss Gibi Olur?

Evinize ferah bir hava katacak, sağlığınızı gözetirken doğal temizliğinin tadını çıkarabileceğiniz bir ürün ile seramiklerinizi pırıl pırıl yapmak için okuyun!

Miss Arap Sabunu ile Duvarlar Nasıl Miss Gibi Olur?
Miss Arap Sabunu ile Duvarlar Nasıl Miss Gibi Olur?

Zeytinyağı özlü doğal temizleyici Miss Arap Sabunu ile sert kimyasallardan uzak durmanız önemli. Duvarlarınız ve soluduğunuz havanın temizliği de!