Skip to main content

Miss Arap Sabunu ile Lavabolar Nasıl Miss Gibi Olur?

Tüm Videolar

Arap Sabunu ile Tuvalet Temizliği

Evimizde çoğunlukla özel ihtiyaçlarımızı karşıladığımız yerler tuvaletler. Temizliğine oldukça dikkat ettiğimiz banyo, tuvalet ve lavabolarda derinlemesine temizlik oldukça önemli. Bir yandan da hoş kokularla temiz ve ferah hissetmeliyiz. Zeytinyağı özlerinden hazırlanan bir temizleyici olan Miss Arap Sabunu ile banyo, tuvalet ve lavaboları zararlı bakterilerden ve kirlerden temizleyebilirsiniz.

Çocuklar doğaları gereği lavabo, banyo ve tuvaletlerde birçok alana tutunarak ya da oyun yolu ile temas edebilir. Özellikle bakterilerin yoğun olarak bulunduğu banyo, tuvalet ve lavabo gibi alanlarda derinlemesine temizlik için kullanılabilir. Miss Arap Sabunu çocukların hassas bünyeleri ve oyun ihtiyaçları gözetilerek, hayvansal içerikli madde veya katkı içermeden üretilen vegan bir temizleyicidir. Çocukların bakımından sorumlu olan tüm yetişkinler tarafından güvenle ve gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Miss Arap Sabunu kurumuş sabun ve şampuan kalıntılarını, duş kabinlerinde birikmiş kirleri, su izlerini, muslukları, yerdeki ve duvardaki fayansları, klozetlerdeki kirleri temizlemede oldukça etkilidir. Tüm bu yüzeyler için ayrı ayrı temizlik ürününe gerek kalmadan Miss Arap Sabunu ile temizleyerek ev ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz.

Arap Sabunu ile Tuvalet Nasıl Temizlenir?

  1. Miss Arap Sabunu’nu tuvalet temizliğinde başka ürünlerle karıştırmaya gerek kalmadan doğrudan uygulayabilirsiniz.
  2. Miss Arap Sabunu’nu banyo ve tuvaletlerdeki tüm yüzeylerde kullanabilirsiniz.
  3. Bir miktar Miss Arap Sabunu’nu dilerseniz bir kaba veya püskürtmeli bir şişeye koyarak suyla karıştırabilirsiniz. Dilerseniz Miss Arap Sabunu’nu doğrudan da kullanabilirsiniz.
  4. Miss Arap Sabunu’nu doğrudan temizlemek istediğiniz alana uygulayın. Bir sünger yada temizlik beziyle hafifçe ovalayın. Çok fazla ovalamaya gerek kalmadan kir ve sabun kalıntılarından kolaylıkla arındığını gözlemleyeceksiniz.
  5. Temizliğin ardından sabundan arındırdığınız bir bez ve sadece suyla durulama yapın.

Miss Arap Sabunu hoş kokusuyla evinizi sarar ve ev temizliğinde tüm alanlarda kullanılabilir. Çocukların oyun oynarken erişebileceği tüm yüzeylerde etkili temizlik sağlar. Miss Arap Sabunu’nu evinizin her köşesinde kullanabilirsiniz. Tuvalet temizliği ve fayans temizliğinde de pırıl pırıl bir ortam sağlar.

 

Nasıl Kullanılır Önerileri

Tüm Nasıl Kullanılır Videoları
Miss Arap Sabunu ile Kapılar Nasıl Miss Gibi Olur?
Miss Arap Sabunu ile Kapılar Nasıl Miss Gibi Olur?

Gün boyu farkında olmadan dokunduğumuz ahşap ve çelik kapılarınızı boyasına zarar vermeden bitkisel bir temizleyici ile temizlemek gerçekten mümkün!

Miss Arap Sabunu ile Seramikler Nasıl Miss Gibi Olur?
Miss Arap Sabunu ile Seramikler Nasıl Miss Gibi Olur?

Evinize ferah bir hava katacak, sağlığınızı gözetirken doğal temizliğinin tadını çıkarabileceğiniz bir ürün ile seramiklerinizi pırıl pırıl yapmak için okuyun!

Miss Arap Sabunu ile Duvarlar Nasıl Miss Gibi Olur?
Miss Arap Sabunu ile Duvarlar Nasıl Miss Gibi Olur?

Zeytinyağı özlü doğal temizleyici Miss Arap Sabunu ile sert kimyasallardan uzak durmanız önemli. Duvarlarınız ve soluduğunuz havanın temizliği de!