Skip to main content

Miss Arap Sabunu ile Koltuk Nasıl Miss Gibi Olur?

Tüm Videolar

Arap sabunuyla tekstil koltuk temizliği

Temizlik standartlarımızın yüksek olması günümüzün en önemli konusu haline geldi. Bu nedenle evimizin içerisinde kullandığımız temizlik ürünleri oldukça önemli. Özellikle sıklıkla kullandığımız alanların temizliğine ayrıca özen göstermeliyiz.

Arap sabunu ile tekstil koltuk temizliği neden önemlidir?

·  Yoğun olarak kullandığımız alanların başında evimizdeki koltuklar geliyor. Kir ve bakterilerin en çok bulunduğu yüzeyler koltuk döşemeleridir. Dışarıdan gelen misafirlerimiz koltuklarımızı kullanır. Bu nedenle zamanla koltuk kumaşları kirlenerek sağlığımızı tehdit edebilir.

·  Evini bakımını üstlendiği evcil hayvanı ile paylaşan kişi sayısı da oldukça fazla. Hayvanların yattığı ve yürüdüğü koltukları sıklıkla temizlemek önemlidir.

·  Evimizde zamanımızın çoğunu koltuklarımızda geçiririz. Kronik hastalığı bulunan ve sert kimyasallara alerjisi olan kişiler için bu alanların temizliği önemlidir.

·  Çocuklu ailelerin en çok dikkat ettiği noktaların başında ev içerisindeki temizliği sağlamak gelmektedir. Modern ebeveynler olarak çocukların oyun oynama ihtiyaçlarının farkındayız. Koltuklar çocukların yoğun olarak oyun oynadıkları alanlardır. Bu nedenle Miss Arap Sabunu ile koltuk temizliğinizi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.

 

Arap sabunu ile tekstil koltuk nasıl temizlenir?

Tüm yüzeylerde uygulanabilen Miss Arap Sabunu ile kumaş koltuklarınızı da temizleyebilirsiniz. Koltuğunuzu Miss Arap Sabunu ile temizlemek koltuğunuzun renk ve dokusuna zarar vermediği gibi hoş bir koku ve uzun süreli temizlik sağlar.

  1. Koltuğunuzu sildiğiniz bezin yumuşak bir bez olmasına özen gösterin. Böylece koltuk kumaşına zarar vermeden silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
  2. Miss Arap Sabunu ambalajının üzerinde yazan oranda sabun ve sıcak suyu derin bir kaba alın. Sıcak suyun elinizi yakmayacak kadar ılık olduğundan emin olun. Arap sabunu ve suyu yavaşça karıştırın.
  3. Bezinizi hazırladığınız sabun ve su karışımının içine sokup çıkarın. Çıkardıktan sonra bezi iyice sıkın. Bezde kalan suyun çoğunu sıktığınızdan emin olun.
  4. Silme bezinizle koltuk döşemesini her zaman aynı yönde (ileri-geri veya sağa-sola olacak şekilde) silmeye başlayın. Böylece koltuk kumaşında silme izleri oluşmasının önüne geçebilirsiniz.
  5. Silerek temizleme işlemini koltuğunuzun tüm yüzeylerine uygulayın. Koltuğun ahşap ya da ağaç kısımlarını ve yastıkları da aynı şekilde temizleyebilirsiniz.
  6. İşlemi bitirdikten sonra bir süre koltuğunuzun tüm yüzeylerini sadece suyla durulayarak kurumaya bırakın.

Miss Arap Sabunu ile deri koltuk temizliği de yapabilirsiniz.

Miss Arap Sabunu, evinizi köşe bucak temizlemenin yanı sıra hoş kokusu ile bütün evinizi sarar. Sağlığınızı ve çevreyi gözeterek temizlediğiniz evinizin ferah havasının tadını çıkarabilirsiniz.

Nasıl Kullanılır Önerileri

Tüm Nasıl Kullanılır Videoları
Miss Arap Sabunu ile Kapılar Nasıl Miss Gibi Olur?
Miss Arap Sabunu ile Kapılar Nasıl Miss Gibi Olur?

Gün boyu farkında olmadan dokunduğumuz ahşap ve çelik kapılarınızı boyasına zarar vermeden bitkisel bir temizleyici ile temizlemek gerçekten mümkün!

Miss Arap Sabunu ile Seramikler Nasıl Miss Gibi Olur?
Miss Arap Sabunu ile Seramikler Nasıl Miss Gibi Olur?

Evinize ferah bir hava katacak, sağlığınızı gözetirken doğal temizliğinin tadını çıkarabileceğiniz bir ürün ile seramiklerinizi pırıl pırıl yapmak için okuyun!

Miss Arap Sabunu ile Duvarlar Nasıl Miss Gibi Olur?
Miss Arap Sabunu ile Duvarlar Nasıl Miss Gibi Olur?

Zeytinyağı özlü doğal temizleyici Miss Arap Sabunu ile sert kimyasallardan uzak durmanız önemli. Duvarlarınız ve soluduğunuz havanın temizliği de!