Skip to main content

Miss Arap Sabunu ile Jaluziler Nasıl Miss Gibi Olur?

Tüm Videolar

Arap Sabunu ile Jaluzi Temizliği

Günümüzde ev temizliğinde kullandığımız ürünler hakkında daha çok bilgi sahibiyiz. Özellikle evimizin bazı kısımlarında tozlar diğer yerlere göre daha çok ve hızlı birikiyor. Bu yerlerden bir tanesi de jaluziler. Bizlerin ve evimize girip çıkan misafirlerimizin doğal olarak taşıdığı tozlar jaluzilerde birikir. Pencere yanında olduğu için evimizi havalandırdığımızda dışarıdaki toz ve kirin ilk karşılaştığı ve biriktiği nokta jaluzilerdir. Ayrıca gün içerisinde jaluzilerin konumunu değiştiririz ve buralar sıklıkla dokunduğumuz alanlardan biri haline gelir. Buralarda biriken toz ve bakteriler en küçük harekette havalanarak soluduğumuz havaya karışır. Böyle bir durum bağışıklık sistemimizi olumsuz etkilerken alerjik reaksiyonlara da sebep olabilir.

Evin her köşesinde kullanabileceğimiz Miss Arap Sabunu ile jaluzilerinizi de temizleyebiliriz. Miss Arap Sabunu derinlemesine temizlik sağlar. Jaluzilerinizin temizlik işlemi sırasında renginin kaybolmasına ve zarar görmesine sebep olmaz. Kullanıldığı yüzeyleri besler ve uzun süreli parlaklık sağlar. Zeytinyağı özleri içerir. Miss Arap Sabunu hayvansal içerikler bulundurmayan vegan bir ev temizleyicisi olma özelliği sayesinde çocuklu ailelerin gönül rahatlığıyla kullanabileceği bir üründür.

Arap Sabunu ile Jaluzi Temizliği Nasıl Yapılır?

  1. Temizliğe başlamadan önce derin bir kabı suyla doldurun ve bir miktar Miss Arap Sabunu’nu suya ekleyip, sabunlu suyu iyice karıştırın.
  2. Jaluzilerin arasına girebilecek incelikte yumuşak bir temizleme bezi seçin.
  3. Seçtiğiniz bezinizi sabunlu su karışımında ıslatıp iyice sıkın.
  4. Jaluzilerinizi yukarıdan aşağıya doğru tüm yüzeylerini ve açma kapama yerlerini silin.
  5. Sıklıkla bezinizi sabunlu su karışımında temizleyerek silme işleminize devam edin.
  6. Sabunlu su karışımınız çok fazla kirlendiğinde karışımı yenileyin.
  7. Temizliğinizin en sonunda sadece suyla durulama yapın.

Jaluzilerinizin renk ve malzemesine zarar vermez. Evinizdeki tüm pimapen ve ahşap pencerelerin temizliğinde, perde temizliğinde ve halı temizliğinde de Miss Arap Sabunu’nu kullanabilirsiniz.

Evinizdeki tüm yüzeylerde Miss Arap Sabunu’nu kullanabilirsiniz. Genel bir ev temizleyicisi olma özelliği sayesinde Miss Arap Sabunu ile ev temizliği oldukça ekonomiktir. Hoş kokusu ile evinize ferah bir hava katarken bir yandan aile bütçenizi kontrol altında tutabilirsiniz.

Nasıl Kullanılır Önerileri

Tüm Nasıl Kullanılır Videoları
Miss Arap Sabunu ile Kapılar Nasıl Miss Gibi Olur?
Miss Arap Sabunu ile Kapılar Nasıl Miss Gibi Olur?

Gün boyu farkında olmadan dokunduğumuz ahşap ve çelik kapılarınızı boyasına zarar vermeden bitkisel bir temizleyici ile temizlemek gerçekten mümkün!

Miss Arap Sabunu ile Seramikler Nasıl Miss Gibi Olur?
Miss Arap Sabunu ile Seramikler Nasıl Miss Gibi Olur?

Evinize ferah bir hava katacak, sağlığınızı gözetirken doğal temizliğinin tadını çıkarabileceğiniz bir ürün ile seramiklerinizi pırıl pırıl yapmak için okuyun!

Miss Arap Sabunu ile Duvarlar Nasıl Miss Gibi Olur?
Miss Arap Sabunu ile Duvarlar Nasıl Miss Gibi Olur?

Zeytinyağı özlü doğal temizleyici Miss Arap Sabunu ile sert kimyasallardan uzak durmanız önemli. Duvarlarınız ve soluduğunuz havanın temizliği de!