Skip to main content

Miss Arap Sabunu ile Halı Nasıl Miss Gibi Olur?

Tüm Videolar

Arap Sabunu ile Halı Temizliği

Arap sabunu evin işlerinden sorumlu herkesin günümüzde en çok tercih ettiği temizleyicilerden bir tanesidir. Temizlik ürünlerinin kullanımı hakkında her gün daha çok bilgiye sahip oluyoruz. Özellikle çocuklu evlerin güvenle tercih ettiği temizleyici Miss Arap Sabunu’dur.

Evin içinde ayaklarımızla bastığımız, üzerinde yemek yediğimiz ve günün toz ve kirini en çok barındıran yerlerden biri de halılardır. Halılar aynı zamanda gelişim süreçleri açısından oyun oynama haklarını desteklediğimiz çocukların oyun alanlarıdır. Bilişsel süreçlerinin desteklenmesi açısından sürekli hareket halinde olan çocuklar halılarda yuvarlanarak, halının üzerinde oyun oynayarak eğlenirler. Bu noktada ebeveynlerin temizliğinden en çok endişelendiği yerlerden biri halılardır. Çocukların oyun oynadığı alanların zararlı bakterilerden ve mikroplardan arındırılması önemlidir. Miss Arap Sabunu zeytinyağı özlerinden oluşan içeriği ile çocuklu evlerde halı temizliği için uygundur.

Arap Sabunu ile Halı Nasıl Temizlenir?

  1. Halınızı elektrikli süpürgeyle iyice süpürün.
  2. Derin bir kovayı suyla doldurun. Suyun ısısı elinizi yakmayacak gibi olmalıdır.
  3. Bir miktar Miss Arap Sabunu’nu suyun içine ekleyin. Suyu hızlı bir şekilde karıştırarak köpürtebilirsiniz.
  4. Halı temizleme fırçası veya bir bez ile sabun ve su karışımını halıya uygulayarak tüm yüzeyi iyice silin.
  5. Halının tüm yüzeylerini iyice sildikten sonra temiz su ve bir bez yardımıyla halınızı durulayın.

Miss Arap Sabunu cildinize ve halılarınıza zarar vermeyen bir ev temizleyicisidir. Miss Arap Sabunu dermatolojik olarak test edilmiştir. Halınızın renk ve dokusunu koruyarak Miss Arap Sabunu ile güvenle temizlik yapabilirsiniz. Miss Arap Sabunu ile halılarınızın temizledikten sonra parladığını ve mis gibi koktuğunu göreceksiniz. Çocuklarınız evinizin her yerinde rahatlıkla oynayabilir. Size yalnızca çocuğunuzun oyununu gönül rahatlığı ile izlemek kalır.

Ev içindeki tüm yüzeylerde kullanılabilme özelliği ile Miss Arap Sabunu ekonomik bir ev temizleyicisidir. Evinizi hoş koku ve derinlemesine temizlik ile sararken bütçenizi de korur.

Nasıl Kullanılır Önerileri

Tüm Nasıl Kullanılır Videoları
Miss Arap Sabunu ile Kapılar Nasıl Miss Gibi Olur?
Miss Arap Sabunu ile Kapılar Nasıl Miss Gibi Olur?

Gün boyu farkında olmadan dokunduğumuz ahşap ve çelik kapılarınızı boyasına zarar vermeden bitkisel bir temizleyici ile temizlemek gerçekten mümkün!

Miss Arap Sabunu ile Seramikler Nasıl Miss Gibi Olur?
Miss Arap Sabunu ile Seramikler Nasıl Miss Gibi Olur?

Evinize ferah bir hava katacak, sağlığınızı gözetirken doğal temizliğinin tadını çıkarabileceğiniz bir ürün ile seramiklerinizi pırıl pırıl yapmak için okuyun!

Miss Arap Sabunu ile Duvarlar Nasıl Miss Gibi Olur?
Miss Arap Sabunu ile Duvarlar Nasıl Miss Gibi Olur?

Zeytinyağı özlü doğal temizleyici Miss Arap Sabunu ile sert kimyasallardan uzak durmanız önemli. Duvarlarınız ve soluduğunuz havanın temizliği de!