Skip to main content

Miss Arap Sabunu ile Fayanslar Nasıl Miss Gibi Olur?

Tüm Videolar

Fayanslar

Arap Sabunu ile Fayans Temizliği

Günümüzdeki temizlik alışkanlıkları, artan farkındalığımız sayesinde değişmektedir. Her geçen gün temizlik ürünleriyle ilgili aileler daha çok araştırma yapıyor. Seçici davranan aileler Miss Arap Sabunu’nu gönül rahatlığıyla tercih ediyor.

Ev temizliğinde dikkat etmemiz gereken en önemli noktalardan bir tanesi fayansların temizliği. Banyo, tuvalet ve mutfakların zemin ve duvarların genellikle fayans kullanılır. Fayanslar evlerimizde kir ve bakterileri en çok bulunduran yerlerdir.

Çocuklar için evin her yeri oyun alanı olabilir. Her yerde ve her şeyle oyun oynayabilen çocuklar için bu durum gelişim dönemleri için oldukça önemlidir. Miss Arap Sabunu çocukların temas edebileceği tüm yüzeylerde derinlemesine temizlik sağlar. Zeytinyağı özleri içerikli bir ürün olması nedeniyle çocukların girip çıkabileceği tüm alanlarda güvenle kullanılabilir. Ebeveynler için güvenilir bir ev temizleyicisidir. Çocuğunuzun her alanda keyifle ve gönül rahatlığıyla oyun oynamasına izin verebilirsiniz.

Miss Arap Sabunu fayanslarınızı köşe bucak temizlerken pırıl pırıl parlamasını da sağlar. Hoş kokusu ile evinize taze ve ferah bir hava katar. Miss Arap Sabunu ile fayans temizliğinin tadını çıkartabilirsiniz.

Arap Sabunu ile Fayans Temizliği Nasıl Yapılır?

  1. Yerdeki fayanslarınızı temizlemek için paspas kovasını suyla doldurun. Duvardaki fayanslarınızın temizliği için derin bir kap seçerek suyla doldurabilirsiniz.
  2. Bir miktar Miss Arap Sabunu’nu suya ekleyin ve yavaşça homojen bir karışım elde edene kadar karıştırın.
  3. Paspas veya temizleme bezinizi sabunlu su karışımına batırın ve çıkarın. Çıkardıktan sonra bezini neredeyse kuru oluncaya kadar iyice sıkın.
  4. Fayanslarınızı silerek temizleyin.
  5. Birkaç defa paspas veya temizleme bezinizi sabunlu su ile yıkadıktan sonra silme işlemine devam edin.
  6. Fayanslarınızın hızlıca temizlendiğini ve parıl parıl parladığını gözlemleyebilirsiniz. Miss Arap Sabunu fayans temizliği sonrasında mutlaka sadece suyla durulama yapın.

Miss Arap Sabunu fayanslarınızın parlaklığını korurken renk, desen ve dokularına zarar vermez. Evinizin her köşesinde rahatlıkla kullanabileceğiniz genel bir temizleyici olması özelliği ile oldukça ekonomiktir. Size sevdiklerinizle keyifle zaman geçirmek kalır. Miss Arap Sabunu’nu evinizde fayanslarınızın temizliğinde olduğu gibi tuvalet temizliğinde de kullanabilirsiniz.

Nasıl Kullanılır Önerileri

Tüm Nasıl Kullanılır Videoları
Miss Arap Sabunu ile Kapılar Nasıl Miss Gibi Olur?
Miss Arap Sabunu ile Kapılar Nasıl Miss Gibi Olur?

Gün boyu farkında olmadan dokunduğumuz ahşap ve çelik kapılarınızı boyasına zarar vermeden bitkisel bir temizleyici ile temizlemek gerçekten mümkün!

Miss Arap Sabunu ile Seramikler Nasıl Miss Gibi Olur?
Miss Arap Sabunu ile Seramikler Nasıl Miss Gibi Olur?

Evinize ferah bir hava katacak, sağlığınızı gözetirken doğal temizliğinin tadını çıkarabileceğiniz bir ürün ile seramiklerinizi pırıl pırıl yapmak için okuyun!

Miss Arap Sabunu ile Duvarlar Nasıl Miss Gibi Olur?
Miss Arap Sabunu ile Duvarlar Nasıl Miss Gibi Olur?

Zeytinyağı özlü doğal temizleyici Miss Arap Sabunu ile sert kimyasallardan uzak durmanız önemli. Duvarlarınız ve soluduğunuz havanın temizliği de!