Skip to main content

Miss Arap Sabunu ile Eşyalar Nasıl Miss Gibi Olur?

Tüm Videolar

Arap Sabunu ile TV Kumandası Temizliği

Sıklıkla dokunduğumuz alanlardaki temizlik günümüzde oldukça önemli. Zeytinyağı özlü içeriğiyle Miss Arap Sabunu’nu kullanarak yapacağımız temizlikte birçok salgın hastalığın ve sağlığımızı tehdit eden bakterilerin yayılmasını önleyebiliriz. Evimizdeki tüm yüzeylerde genel bir temizleyici olarak kullanabileceğimiz Miss Arap Sabunu ile ev ekonomimize de katkıda bulunabiliriz. Hoş kokusu ve derinlemesine temizleyici olma özelliği ile evinizi ferahlatır. Miss Arap Sabunu çocuklu evlerde annelerin en çok tercih ettiği bir üründür.

Çocuklu evlerde tv kumandaları bazen oyuncak bir araba bazen de çizgi film yolculuğuna eşlik eden bir araç haline gelebiliyor. Miss Arap Sabunu ailesi olarak çocukların öğrenme yolculuğunda oyun oynamalarının öneminin farkındayız. Zeytinyağı özleriyle hazırlanan içeriği ile çocuklu aileler Miss Arap Sabunu’nu gönül rahatlığı ile kullanabilir.

Evimizde dışarıdan gelen misafirlerimiz dahil birçok kişinin dokunduğu ve sıklıkla kullandığı eşyalardan biri de tv kumandası. Tv kumandaları gün boyunca birçok kişi tarafından kullanılır ve bu alan bir süre sonra çok fazla kir ve bakteri için yaşam alanı haline gelir. Zaman geçtikçe tv kumandalarında biriken yağ, kir ve yemek atıkları kötü bir görüntüye neden olduğu gibi sağlığımızı tehdit etmeye başlar. Miss Arap Sabunu ile kumandalarda biriken kirler derinlemesine temizlenir.

Arap Sabunu ile Tv Kumandası Nasıl Temizlenir?

  1. Bir kabı ılık su ile doldurun. Su elinizi yakmayacak kadar ılık olmalıdır.
  2. Bir miktar Miss Arap Sabunu’nu suya ekleyin. Yavaşça karıştırarak homojen bir karışım elde edin.
  3. Seçeceğiniz temizleme bezi kıvırdığınızda kumanda düğmeleri arasındaki kirleri temizleyecek kadar ince bir formda olmalı.
  4. Temizleme bezinizi sabunlu su karışımına batırın. Çıkardıktan sonra bezinizi iyice sıkarak fazla suyu akıtın.
  5. Dikkat: Kumandanız elektronik bir eşyadır ve içine su kaçması durumunda bozulabilir. Bu nedenle bezinizi iyice sıktığınızdan emin olun.
  6. Kumandanın tüm dış yüzeyini hafif nemli kalmış temizleme bezinizle iyice silmeye başlayın. Kumandanın içine su kaçmamasına dikkat edin.
  7. Bu işlemi bezini bir kaç defa ıslatıp sıkarak tekrar edin.
  8. Temizliğinizi en son sadece suyla kumandanızı silerek tamamlayın.

Miss Arap Sabunu evinizin tüm yüzeylerinde genel bir temizleyici olarak kullanılabilir. Sert yüzeylerde olduğu kadar kumaş ve deri koltuk temizliğinde de Miss Arap Sabunu’nu kullanabilirsiniz.

Nasıl Kullanılır Önerileri

Tüm Nasıl Kullanılır Videoları
Miss Arap Sabunu ile Kapılar Nasıl Miss Gibi Olur?
Miss Arap Sabunu ile Kapılar Nasıl Miss Gibi Olur?

Gün boyu farkında olmadan dokunduğumuz ahşap ve çelik kapılarınızı boyasına zarar vermeden bitkisel bir temizleyici ile temizlemek gerçekten mümkün!

Miss Arap Sabunu ile Seramikler Nasıl Miss Gibi Olur?
Miss Arap Sabunu ile Seramikler Nasıl Miss Gibi Olur?

Evinize ferah bir hava katacak, sağlığınızı gözetirken doğal temizliğinin tadını çıkarabileceğiniz bir ürün ile seramiklerinizi pırıl pırıl yapmak için okuyun!

Miss Arap Sabunu ile Duvarlar Nasıl Miss Gibi Olur?
Miss Arap Sabunu ile Duvarlar Nasıl Miss Gibi Olur?

Zeytinyağı özlü doğal temizleyici Miss Arap Sabunu ile sert kimyasallardan uzak durmanız önemli. Duvarlarınız ve soluduğunuz havanın temizliği de!