Skip to main content

Miss Arap Sabunu ile Deri Koltuk Nasıl Miss Gibi Olur?

Tüm Videolar

Arap Sabunuyla Deri Koltuk Temizliği

Günümüzde temizlik alışkanlıklarımızla ilgili farkındalığımız oldukça arttı. Biliyoruz ki evimizde sıklıkla vakit geçirdiğimiz alanları temiz tutmak önemli. Her gün temas ettiğimiz alanların temizliğinde ve özellikle çocuklu evlerde Miss Arap sabununu gönül rahatlığıyla kullanarak temizlik yapabilirsiniz. Miss Arap Sabunu evin tüm yüzeylerinde olduğu gibi koltuk temizliğinde de kullanabileceğiniz etkili bir ev temizleyicisidir. Mobilya ve döşemelere zarar vermez.

Arap sabunu ile deri koltuk temizliği neden önemlidir?

  • Evimizdeki koltuklar en yoğun kullandığımız alanlardır. Dışarıdan getirdiğimiz kir ve mikropların en çok bulunduğu yüzeylerin başında koltuklar gelir. Dışarıdan gelen misafirlerimiz koltuklarımızı kullanır ve zamanla bu yüzeyler sağlığımızı tehdit etmeye başlar. Sıklıkla temizlenmeyen koltuklar çocukların oyun alanlarını bakteri yuvası haline getirebilir.
  • Evcil hayvanı ile aynı evi paylaşan kişi sayısı gün geçtikçe artıyor. Hayvanların yattığı ve yürüdüğü koltukları sıklıkla temizlemek hem insan hem de hayvanlar açısından önemlidir.
  • Evde televizyon izlerken, yemek yerken, çocuklarımızla oyun oynarken hatta bazen günün yorgunluğunu atmak için uzanırken koltuklarımızı kullanırız. Koltukların temizliği soluduğumuz havanın da temiz olmasını sağlar. Hava yoluyla vücudumuza aldığımız toz ve partiküller kronik hastalığı bulunan ve sert kimyasallara alerjisi olan kişiler için bu alanların temizliği önemlidir.
  • Çocuklu evlerde en çok dikkat edilmesi gereken noktaların başında ev içerisindeki temizliği sağlamak gelir. Çocukların sağlığını korumakla ilgili sorumluluğa sahip olan ebeveynler olarak onların oyun oynama ihtiyaçlarının farkındayız. Çocuklu aileler bilir ki koltuklar aynı zamanda çocukların oyun alanıdır. Oyun alanlarında güvenle ve keyifle vakit geçirmelerini sağlamak için Miss Arap Sabunu ile koltuk temizliğinizi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.

Arap sabunu ile deri koltuk nasıl temizlenir?

Tüm yüzeylerde uygulanabilen Miss Arap Sabunu ile deri koltuklarınızı temizleyebilirsiniz. Koltuğunuzu Miss Arap Sabunu ile temizlemek koltuğunuzun renk ve dokusuna zarar vermediği gibi hoş bir koku ve uzun süreli temizlik sağlar.

  1. Koltuğunuzu sildiğiniz bezin yumuşak bir bez olmasına özen gösterin. Böylece deriye zarar vermeden silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
  2. Bir miktar Miss Arap Sabunu ve sıcak suyu derin bir kaba alın. Sıcak suyun elinizi yakmamasına dikkat edin. Arap sabunu ve suyu yavaşça karıştırın.
  3. Bezinizi hazırladığınız sabun ve su karışımının içine sokup çıkarın. Çıkardıktan sonra bezi iyice sıkın. Bezde kalan suyun çoğunu sıktığınızdan emin olun.
  4. Silme bezinizle döşemenin kumaşını yumuşak hareketlerle silmeye başlayın. Koltuğunuzun derisi kolaylıkla temizlenecektir. Silerken bastırmanıza gerek kalmaz. Çok fazla güç uygulayarak koltuğunuzun derisini aşındırmayın.
  5. Silerek temizleme işlemini koltuğunuzun tüm yüzeylerine uygulayın. Koltuğun ahşap ya da ağaç kısımlarını ve yastıkları da aynı şekilde temizleyebilirsiniz.
  6. İşlemi bitirdikten sonra bir süre koltuğunuzun tüm yüzeylerini duru suyla silerek kurumaya bırakın.

Miss Arap Sabunu ile kumaş koltuk temizliği de yapabilirsiniz.

Miss Arap Sabunu, evinizi köşe bucak temizlemenin yanı sıra hoş kokusu ile bütün evinizi sarar. Temizlediğiniz evinizin ferah havasının tadını çıkarabilirsiniz.

Nasıl Kullanılır Önerileri

Tüm Nasıl Kullanılır Videoları
Miss Arap Sabunu ile Kapılar Nasıl Miss Gibi Olur?
Miss Arap Sabunu ile Kapılar Nasıl Miss Gibi Olur?

Gün boyu farkında olmadan dokunduğumuz ahşap ve çelik kapılarınızı boyasına zarar vermeden bitkisel bir temizleyici ile temizlemek gerçekten mümkün!

Miss Arap Sabunu ile Seramikler Nasıl Miss Gibi Olur?
Miss Arap Sabunu ile Seramikler Nasıl Miss Gibi Olur?

Evinize ferah bir hava katacak, sağlığınızı gözetirken doğal temizliğinin tadını çıkarabileceğiniz bir ürün ile seramiklerinizi pırıl pırıl yapmak için okuyun!

Miss Arap Sabunu ile Duvarlar Nasıl Miss Gibi Olur?
Miss Arap Sabunu ile Duvarlar Nasıl Miss Gibi Olur?

Zeytinyağı özlü doğal temizleyici Miss Arap Sabunu ile sert kimyasallardan uzak durmanız önemli. Duvarlarınız ve soluduğunuz havanın temizliği de!