Skip to main content

Miss Arap Sabunu ile Banyo Nasıl Miss Gibi Olur?

Tüm Videolar

Küvet ve Duşakabin Temizliği

Temizliğine oldukça önem gösterdiğimiz ve özel ihtiyaçlarımızı karşıladığımız yerler duşakabinler ve küvetlerdir. Temizliğine her zaman dikkat ettiğimiz banyo, tuvalet ve lavabolarda derinlemesine temizlik sağlayan Miss Arap Sabunu ile küvet ve duşakabinler de temizlenebilir. Bir yandan da hoş kokularla temiz ve ferah hissettirir. Küvet ve duşakabinleri Miss Arap Sabunu ile derinlemesine temizleyebilirsiniz.

Çocuklar için tüm alanlar ve eşyalar oyun olabilir ve bazen küvetler bile oyun alanları olarak sağlıklarını tehdit edebilir. Çocukların oyun oynayarak geliştiğini her zaman destekleyen ebeveynlerin bu alanlardaki temizliğe dikkat etmeleri önemlidir. Özellikle en çok kirlenen küvet, duşakabin ve lavabo gibi alanlarda derinlemesine temizlik için kullanılabilir. Çocukların bakımından sorumlu olan tüm yetişkinler tarafından güvenle ve gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Çocuğunuz küvette oyun oynarken ya da duşta eğlenirken bulunduğu ortamın temizliği hakkında endişelenmenize gerek kalmaz. Hayvansal içerik bulundurmayan Miss Arap Sabunu aynı zamanda hayvanlar üzerinde de test edilmeyen vegan bir temizleyicidir.

Miss Arap Sabunu kurumuş sabun ve şampuan kalıntılarını, duş kabinlerinde birikmiş kirleri, su izlerini, muslukları, yerdeki ve duvardaki fayansları, küvetteki tüm kirleri temizlemede oldukça etkilidir. Tüm bu yüzeyler için ayrı ayrı temizlik ürününe gerek kalmadan Miss Arap Sabunu ile temizlik yapabilirsiniz.

Arap Sabunu ile Küvet ve Duşakabin Nasıl Temizlenir?

  1. Miss Arap Sabunu’nu küvet ve duşakabin temizliğinde ekstra başka bir ürünle karıştırmaya gerek kalmadan doğrudan uygulayabilirsiniz.
  2. Miss Arap Sabunu’nu banyo ve tuvaletlerdeki tüm yüzeylerde kullanabilirsiniz.
  3. Bir miktar Miss Arap Sabunu’nu dilerseniz bir kaba veya püskürtmeli bir şişeye koyarak suyla karıştırabilirsiniz. Dilerseniz Miss Arap Sabunu’nu doğrudan da kullanabilirsiniz. Yoğun kirler için Miss Arap Sabunu’nu doğrudan uygulayabilirsiniz.
  4. Miss Arap Sabunu’nu doğrudan temizlemek istediğiniz alana uygulayın. Bir sünger ya da temizlik beziyle hafifçe ovalayın. Çok fazla ovalamaya gerek kalmadan kir ve sabun kalıntılarından kolaylıkla kurtulduğunuz gözlemleyeceksiniz.
  5. Temizliğin ardından sabundan arındırdığınız bir bez ile durulama yapın.

Miss Arap Sabunu hoş kokusuyla evinizi sarar ve ev temizliğinde tüm alanlarda kullanılabilir. Çocukların oyun oynarken erişebileceği tüm yüzeylerde etkili temizlik sağlar. Miss Arap Sabunu’nu evinizin her köşesinde kullanabilirsiniz. Banyo, tuvalet ve lavabo temizliğinde pırıl pırıl bir ortam sağlar.

Nasıl Kullanılır Önerileri

Tüm Nasıl Kullanılır Videoları
Miss Arap Sabunu ile Kapılar Nasıl Miss Gibi Olur?
Miss Arap Sabunu ile Kapılar Nasıl Miss Gibi Olur?

Gün boyu farkında olmadan dokunduğumuz ahşap ve çelik kapılarınızı boyasına zarar vermeden bitkisel bir temizleyici ile temizlemek gerçekten mümkün!

Miss Arap Sabunu ile Seramikler Nasıl Miss Gibi Olur?
Miss Arap Sabunu ile Seramikler Nasıl Miss Gibi Olur?

Evinize ferah bir hava katacak, sağlığınızı gözetirken doğal temizliğinin tadını çıkarabileceğiniz bir ürün ile seramiklerinizi pırıl pırıl yapmak için okuyun!

Miss Arap Sabunu ile Duvarlar Nasıl Miss Gibi Olur?
Miss Arap Sabunu ile Duvarlar Nasıl Miss Gibi Olur?

Zeytinyağı özlü doğal temizleyici Miss Arap Sabunu ile sert kimyasallardan uzak durmanız önemli. Duvarlarınız ve soluduğunuz havanın temizliği de!