Bu videoyu yararlı buldunuz mu?

Arap Sabunu ile Parke ve Laminat Parke Temizliği

Günümüzdeki temizlik alışkanlıklarımız değişmektedir. Her geçen gün sert kimyasalların sağlığımıza olumsuz etkileriyle ilgili daha çok araştırma ve bu konuda ebeveynlerin farkındalığı artıyor. Çocuklu evlerin temizliğinde dikkat etmemiz gereken en önemli noktalardan bir tanesi parkelerin temizliği. Çocukların en çok zaman geçirdiği salon ve odaların zeminlerinin temizliği oldukça önemli. Parkeler evlerimizde kir ve bakterilerin en çok bulunduğu yerlerdir. 

Çocuklar için evin her yeri oyun alanı olabilir. Her yerde ve her şeyle oyun oynayabilen çocuklar için bu durum gelişim dönemleri için oldukça önemlidir. Miss Arap Sabunu çocukların temas edebileceği tüm yüzeylerde derinlemesine ve doğal bir hijyen sağlar. Zeytinyağı özleri içeren temiz içerikli bir ürün olması nedeniyle çocukların girip çıkabileceği tüm alanlarda sağlıklı hijyen sağlar. Miss Arap Sabunu ebeveynler için güvenilir ve sağlıklı bir ev temizleyicisidir. Çocuğunuzun her alanda keyifle ve gönül rahatlığıyla oyun oynamasına izin verebilirsiniz. Miss Arap Sabunu’nun doğal içerikleri sayesinde çocuğunuz yerde oyun oynarken bile onu gönül rahatlığıyla seyredebilirsiniz.

Miss Arap Sabunu pakelerinizi köşe bucak temizlerken pırıl pırıl parlamasını da sağlar. Hoş kokusu ile evinize taze ve ferah bir hava katar. Bir yandan sağlığınızı gözetirken diğer yandan da doğal temizliğin tadını çıkarabilirsiniz. 

Arap Sabunu ile Parke ve Laminat Parke Nasıl Temizlenir?

  1. Parke ve laminant parkelerinizi önce bir süpürgeyle süpürün.
  2. Parke ve laminantlarınızı dilerseniz bir paspas kovasını suyla doldurarak dilerseniz de geniş bir bez ile silebilirsiniz.
  3. Bir miktar Miss Arap Sabunu’nu suya ekleyin ve yavaşça homojen bir karışım elde edene kadar karıştırın.
  4. Paspas veya temizleme bezinizi sabunlu su karışımına batırın ve çıkarın. Çıkardıktan sonra bezini neredeyse kuru oluncaya kadar iyice sıkın.
  5. Parkelerinizi silerek temizleyin.
  6. Bir kaç defa paspas veya temizleme bezinizi sabunlu su ile yıkadıktan sonra silme işlemine devam edin.
  7. Parkelerinizin kolaylıkla temizlendiğini ve ışıl ışıl parladığını gözlemleyebilirsiniz. Miss Arap Sabunu parke temizliği sonrasında tüm yüzeyleri sadece suyla sabundan arındırınız. 

Miss Arap Sabunu’nu evinizdeki tüm yüzeylerde kullanabilirsiniz. Parke ve laminat parkeler için etkili bir ev temizleyicisi olan Miss Arap Sabunu’nu dilerseniz fayanslarda, dilerseniz seramik döşemelerde de kullanabilirsiniz. Miss Arap Sabunu parkelerinizi besler ve tertemiz görünmesini sağlar.