Miss Arap Sabunu ile Parkeler Nasıl Miss Gibi Olur?

Tüm Videolar
Bu videoyu yararlı buldunuz mu?
Miss Arap Sabunu ile Parkeler Nasıl Miss Gibi Olur?

Arap Sabunu ile Parke ve Laminat Parke Temizliği

Günümüzdeki temizlik alışkanlıklarımız değişmektedir. Her geçen gün ebeveynlerin ev içerisinde kullanılan temizlik ürünlerine farkındalığı artıyor. Çocuklu evlerin temizliğinde dikkat etmemiz gereken en önemli noktalardan bir tanesi parkelerin temizliği. Çocukların en çok zaman geçirdiği salon ve oda zeminlerinin temizliği oldukça önemlidir. Parkeler evlerimizde kir ve bakterilerin en çok bulunduğu yerlerdir. 

Çocuklar için evin her yeri oyun alanı olabilir. Her yerde ve her şeyle oyun oynayabilen çocuklar için bu durum gelişim dönemleri için oldukça önemlidir. Miss Arap Sabunu çocukların temas edebileceği tüm yüzeylerde derinlemesine temizlik sağlar. Zeytinyağı özleri içeren bir ürün olması nedeniyle çocukların girip çıkabileceği tüm alanlar için uygundur. Miss Arap Sabunu ebeveynler için güvenilir bir ev temizleyicisidir. Çocuğunuzun her alanda keyifle ve gönül rahatlığıyla oyun oynamasına izin verebilirsiniz. Miss Arap Sabunu’nun zeytinyağı özlü içerikleri sayesinde çocuğunuz yerde oyun oynarken bile onu gönül rahatlığıyla seyredebilirsiniz.

Miss Arap Sabunu parkelerinizi köşe bucak temizlerken pırıl pırıl parlamasını da sağlar. Hoş kokusu ile evinize taze ve ferah bir hava katar. 

Arap Sabunu ile Parke ve Laminat Parke Nasıl Temizlenir?

  1. Parke ve laminant parkelerinizi önce bir süpürgeyle süpürün.
  2. Parke ve laminantlarınızı dilerseniz bir paspas kovasını suyla doldurarak dilerseniz de geniş bir bez ile silebilirsiniz.
  3. Bir miktar Miss Arap Sabunu’nu suya ekleyin ve yavaşça homojen bir karışım elde edene kadar karıştırın.
  4. Paspas veya temizleme bezinizi sabunlu su karışımına batırın ve çıkarın. Çıkardıktan sonra bezini neredeyse kuru oluncaya kadar iyice sıkın.
  5. Parkelerinizi silerek temizleyin.
  6. Bir kaç defa paspas veya temizleme bezinizi sabunlu su ile yıkadıktan sonra silme işlemine devam edin.
  7. Parkelerinizin kolaylıkla temizlendiğini ve ışıl ışıl parladığını gözlemleyebilirsiniz. Miss Arap Sabunu parke temizliği sonrasında tüm yüzeyleri sadece suyla sabundan arındırınız. 

Miss Arap Sabunu’nu evinizdeki tüm yüzeylerde kullanabilirsiniz. Parke ve laminat parkeler için etkili bir ev temizleyicisi olan Miss Arap Sabunu’nu dilerseniz fayanslarda, dilerseniz seramik döşemelerde de kullanabilirsiniz. Miss Arap Sabunu parkelerinizi besler ve tertemiz görünmesini sağlar.