Miss Arap Sabunu ile Otomobil Lastikleri Nasıl Miss Gibi Olur?

Tüm Videolar
Bu videoyu yararlı buldunuz mu?
Miss Arap Sabunu ile Otomobil Lastikleri Nasıl Miss Gibi Olur?

Otomobil Lastik ve Jant Temizliği

Ülkemiz genelinde bilindiği üzere otomobil lastiklerinin temizlenmesi ve parlatılması için arap sabunu kullanımı oldukça yaygındır. Yeni Nesil Miss Arap Sabunu'nun sıvılaştırılarak hazırlanmış içeriği sayesinde kolay uygulama imkanı sunar. Araç lastiklerinizin temizlik ve parlaklığında mükemmel sonuçlar verir.

Bazen çok zorlu kirlerin üstesinden yalnızca sert kimyasalların gelebileceğini düşünebiliriz. Ancak bu sert kimyasalları kullanırken cildimize zarar verebiliriz. Miss Arap Sabunu derinlemesine ve etkili bir temizlik sağlar. Zorlu arazi koşullarında, piknikte veya sahilde kirlenen araçlarımızın lastik ve jantlarının temizliğinde Miss Arap Sabunu etkili sonuçlar almamızı sağlar. Miss Arap Sabunu ile temizlenen yüzeylerde zorlu lekelerin zahmetsizce arındığını kolaylıkla gözlemleyebilirsiniz. Otomobilinizin tekerlek ve jantlarının ilk günkü gibi pırıl pırıl parladığını kendi gözlerinizle göreceksiniz.

Otomobil Lastik ve Jant Temizliği Nasıl Yapılır?

  1. Derin bir kovanın içini suyla doldurun.
  2. Suyun içine bir miktar Miss Arap Sabunu ekleyin.
  3. Jant ve tekerlekleri temizlemek için bir fırça tercih edin.
  4. Fırçayı suya batırıp hala ıslakken hemen jantları fırçalamaya başlayın. Tüm tekerlek ve jantları fırçayla ovalayın.
  5. Tüm tekerleklere uyguladığınız sabunlu su karışımını isteğinize göre en son aşamada yalnızca suyla durulayabilirsiniz.

Aracınızın jantlarının ilk günkü gibi parladığını hemen gözlemleyebilirsiniz. Uygulama sırasında Miss Arap Sabunu, araç jant ve lastiklerine zarar vermez. Dermatolojik olarak test edilmiş bir temizleyicidir. Uzun süre boyunca aracınızın jantlarının temiz ve parlak görünmesini sağlar. Ovalamaya gerek kalmadan kolaylıkla jant ve tekerleklerinizin temizliğini yapabilirsiniz. Otomobil döşeme temizliği ve otomobil iç yüzey temizliğini yine Miss Arap Sabunu ile yapabilirsiniz.