Bu videoyu yararlı buldunuz mu?

Otomobil Lastik ve Jant Temizliği

Ülkemiz genelinde bilindiği üzere otomobil lastiklerinin temizlenmesi ve parlatılması için arap sabunu kullanımı oldukça yaygındır. Yeni Nesil Miss Arap Sabunu'nun sıvılaştırılarak hazırlanmış doğal içeriği sayesinde kolay uygulama imkanı sunar. Araç lastiklerinizin temizlik ve parlaklığında mükemmel sonuçlar verir.

Günümüzde insanların doğaya verdiği zarar artık daha çok görünür hale geldi. Ekolojik dengenin gittikçe bozulması ile gündelik alışkanlıklarımızı değiştirmek de oldukça önemli bir hal aldı. Bir çok alanda doğal olana dönüş başladı. Özellikle bu yansıma temizlik alışkanlıklarımızı değiştirme çabamızda kendini göstermeye başladı.

Bazen çok zorlu kirlerin üstesinden yalnızca sert kimyasalların gelebileceğini düşünebiliriz. Ancak bu sert kimyasallar sağlığımıza ve doğal çevreye oldukça büyük zararlar vermektedir. Ancak Miss Arap Sabunu derinlemesine ve etkili bir hijyen sağlarken sağlığımızı ve doğal çevreyi korumamıza da yardımcı olur. Zorlu arazi koşullarında, piknikte veya sahilde kirlenen araçlarımızın lastik ve jantlarının temizliğinde Miss Arap Sabunu etkili sonuçlar almamızı sağlar. Miss Arap Sabunu ile temizlenen yüzeylerde zorlu lekelerin zahmetsizce arındığını kolaylıkla gözlemleyebilirsiniz. Otomobilinizin tekerlek ve jantlarının ilk günkü gibi pırıl pırıl parladığını kendi gözlerinizle göreceksiniz.

Çocuklu ailelerin günümüzde önemli endişelerinden biri de miras bıraktığımız doğal çevre. Zehirli kimyasallar içeren temizleyiciler onların sağlığına doğrudan ve dolaylı bir şekilde zarar vermektedir. Özellikle otomobilllerimizin jant ve tekerleklerinde biriken kirleri temizlediğimiz sert kimyasallar doğrudan toprağa karışarak iklim değişikliğinde rol oynamaktadır. Çocuklarımız için güvenli ve sağlıklı bir dünya yaratma çabamız onların geleceği için oldukça değerlidir.

Otomobil Lastik ve Jant Temizliği Nasıl Yapılır?

  1. Derin bir kovanın içini suyla doldurun.
  2. Suyun içine bir miktar Miss Arap Sabunu ekleyin.
  3. Jant ve tekerlekleri temizlemek için bir fırça tercih edin.
  4. Fırçayı suya batırıp hala ıslakken hemen jantları fırçalamaya başlayın. Tüm tekerlek ve jantları fırçayla ovalayın.
  5. Tüm tekerleklere uyguladığınız sabunlu su karışımını isteğinize göre en son aşamada yalnızca suyla durulayabilirsiniz.

Aracınızın jantlarının ilk günkü gibi parladığını hemen gözlemleyebilirsiniz. Uygulama sırasında Miss Arap Sabunu cildinize, araç jant ve lastiklerine zarar vermez. Dermatolojik olarak test edilmiş bitkisel bir temizleyicidir. Uzun süre boyunca aracınızın jantlarının temiz ve parlak görünmesini sağlar. Ovalamaya gerek kalmadan kolaylıkla jant ve tekerleklerinizin temizliğini yapabilirsiniz. Otomobil döşeme temizliği ve otomobil iç yüzey temizliğini yine Miss Arap Sabunu ile yapabilirsiniz.