Miss Arap Sabunu ile Metal Eşyalar Nasıl Miss Gibi Olur?

Tüm Videolar
Bu videoyu yararlı buldunuz mu?
Miss Arap Sabunu ile Metal Eşyalar Nasıl Miss Gibi Olur?

Arap Sabunu ile Metal Eşya Temizliği

Ev temizliğinde en çok aklımızda yer eden noktalardan biri de metal malzemelerin temizliğini yaparken eşyalarımıza zarar vermemek. Bazı temizleyiciler metal eşyaların yüzeylerinde aşınmaya ve boyalarında solmalara neden olabilir. Miss Arap Sabunu ile endişe etmeden metal eşyalarınızı temizleyebilirsiniz. Metal eşyalarınızda paslanmaya neden olmaz ya da boyasına zarar vermez. 

Genel ev temizliğinde her yüzey için ayrı temizleyici kullandığımızda oldukça maliyetli bir hale gelebilmektedir. Miss Arap Sabunu’nu evinizde, ofisinizde, bahçe ve balkonlarınızda hatta otomobil temizliğinde bile kullanabilirsiniz. Genel bir temizleyici olma özelliği sayesinde Miss Arap Sabunu oldukça ekonomiktir. Metal malzemeler evimizdeki mobilyalarda bulunabilir. Miss Arap Sabunu ile metal ve ahşap mobilya temizliğini güvenle yapabilirsiniz. Tüm yüzeyler için etkili temizlik sağlar.

Arap Sabunu ile Metal Eşya Nasıl Temizlenir?

  1. Derin bir kabın içini ılık suyla doldurun.
  2. Miss Arap Sabunu’nu suyun içine ekleyin ve yavaşça karıştırın. Su ve sabunun birbirine iyice karıştığından emin olun.
  3. Temizleyeceğiniz metal yüzeyin özelliğine göre yumuşak bir temizleme bezi seçin. Metal yüzeyin kıvrımları varsa kolaylıkla aralara girebilecek ince bir bez seçebilirsiniz.
  4. Seçtiğiniz temizleme bezini sabunlu su karışımında ıslatıp, ardından iyice sıkın. 
  5. Metal yüzeyleri neredeyse kuru olacak kadar sıkıp suyun fazlasını akıttığınız beziniz ile silin.
  6. Miss Arap Sabunu ile temizliğinizin ardından sadece suyla durulama yapın.

Miss Arap Sabunu ile yaptığınız her temizlikten sonra gönül rahatlığı ile temizlediğiniz alanların tadını hoş kokusuyla çıkarabilirsiniz.