Miss Arap Sabunu ile Duvarlar Nasıl Miss Gibi Olur?

Tüm Videolar
Bu videoyu yararlı buldunuz mu?
Miss Arap Sabunu ile Duvarlar Nasıl Miss Gibi Olur?

Arap Sabunu ile Boyalı ve Saten Duvar Temizleme

Ev temizliğinde çoğu zaman gözden kaçan noktalardan bir tanesi de duvarlardır. Çoğu zaman fark edemeyebiliriz ancak evimizin duvarları zamanla içeride soluduğumuz havayı, bakterileri ve tozu tutarak hem renklerin artık kötü görünmesine neden olur hem de soluduğumuz havaya karışarak sağlığımıza zarar verir. 

Evlerimizin duvarlarını temizlerken kullanılan temizleyici oldukça önemli. Zeytinyağı özleri ile oluşturulan bir temizleyici olan Miss Arap Sabunu ile duvarlarınızı temizleyebilirsiniz. Zamanla biriken ve duvarlarımızda sararmalara, solmalara neden olan is, duman ve tozlar Miss Arap Sabunu ile temizlenebilir. 

Özellikle çocuklu aileler için ideal bir temizleyicidir. Çocuklu evlerde güvenle kullanılabilir. Miss Arap Sabunu SLS, koruyucu ve paraben içermez.

Arap Sabunu ile Boyalı ve Saten Duvar Temizleme

  1. Temizlik esnasında kullanılacak olan bez oldukça önemlidir. Duvarın boyasına ya da kaplamasına zarar vermemesi açısından yumuşak bir bez tercih etmelisiniz.
  2. Miss Arap Sabunu ile temizliğe başlamak için temiz ve derin bir kabı su ile doldurun. 
  3. Bir miktar Miss Arap Sabunu’nu suya ekleyin. Su ve sabunun iyice karıştığından emin olun. 
  4. Bezinizi sabunlu suya batırıp sonra çıkarın. Sabun ve su karışımına batırdığınız bezinizi iyice sıkın. Bezin çok fazla ıslak olmamasına özen gösterin. Hatta neredeyse kuru olana kadar sıkarak fazla suyu akıttığınızdan emin olun.
  5. Miss Arap Sabunu ile tüm duvarlarınızı gözle görülmeyen bakterilerden arındırmak için birkaç defa sabun ve su karışımı ile ıslatıp iyice sıktığınız bezinizle silebilirsiniz.
  6. Miss Arap Sabunu ile duvarlarınızı temizledikten sonra mutlaka duru suyla temizliğinizi tamamlayınız.

Miss Arap Sabunu boyalı, saten duvar veya duvar kağıdı temizliğinde kullanılabilir. Zeytinyağı özlerinden oluşan içeriği sayesinde uygulandığı yüzeylerin dokusuna veya rengine zarar vermez. Evinizdeki tüm yüzeylerde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.