Bu videoyu yararlı buldunuz mu?

Arap Sabunu ile Bulaşık Yıkama

Evimizdeki temizliğimizde kullandığımız ürünler ile ilgili farkındalığımız gün geçtikçe artıyor. Bu nedenle temiz ve doğal içerikli ürünlerle evimizdeki hijyeni sağlamak istiyoruz. Bu noktada ihtiyacımızı doğal bir temizleyici olması özelliği ile Miss Arap Sabunu karşılıyor. Miss Arap Sabunu ev içerisindeki tüm yüzeylerde kullanıldığı gibi mutfakta da kullanılabiliyor. Bulaşıklarımızı elde yıkarken hem cildimize zarar vermeyen hem de sert kimyasallarla bizleri zehirlemeden hijyen sağlamak mümkün.

Sağladığı maksimum temizlik klinik testlerle de onaylanan Miss Arap Sabunu’nu çocuklu aileler güvenle kullanabilir. Bulaşıklarımızı elde yıkarken doğal içerikli ürünler kullanmak bağışıklığımızı güçlendiren mikroorganizmalara zarar vermemek açısından oldukça önemli. Çocukların ve yetişkinlerin sağlığını korumanın yanında elde bulaşık yıkarken atık sulardaki sucul canlılara zarar vermeden ekolojik dengeyi korumak artık her zamankinden daha önemli hale geldi.

Vegan bir ev temizleyicisi olan Miss Arap Sabunu ile bulaşıklarınızı yıkayarak hem aile sağlığını gözetmeniz hem de doğayı korumanız mümkün. 

Arap Sabunu ile Elde Bulaşık Nasıl Yıkanır?

  1. Arap sabunu ile bulaşık yıkarken Miss Arap Sabunu’nuzu biraz sulandırabilirsiniz. Dilerseniz doğrudan da uygulayabilirsiniz.
  2. Tencere, tava, bardak, tabak gibi tüm bulaşıklarınızı yıkarken Miss Arap Sabunu’nu kullanabilirsiniz.
  3. Bulaşık süngerine bir miktar Miss Arap Sabunu alın.
  4. Süngerinizi suyla ıslatarak hafifçe köpürtün.
  5. Bulaşıklarınızın tüm yüzeylerini hafifçe ovalayın.
  6. Bulaşıklarınızı bol suyla iyice yıkayıp sadece suyla sabundan arındırın ve kurumaya bırakın.

Miss Arap sabunu temiz ve doğal içeriklidir. Bu nedenle arap sabunu ile temizlik yapmak cildinize ve bulaşıklarınıza zarar vermez.

Aynı zamanda Miss Arap Sabunu ekonomik bir ev temizleyicisi olma özelliği ile bütçemizi korur. Evinizdeki tüm yüzeylerin temizliğinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Arap Sabunu ile bulaşıklarınızı temizleyebildiğiniz gibi mutfak tezgahı temizliğinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.