Miss Arap Sabunu ile Bulaşıklar Nasıl Miss Gibi Olur?

Tüm Videolar
Bu videoyu yararlı buldunuz mu?
Miss Arap Sabunu ile Bulaşıklar Nasıl Miss Gibi Olur?

Arap Sabunu ile Bulaşık Yıkama

Ev temizliğinde kullandığımız ürünler ile ilgili farkındalığımız gün geçtikçe artıyor. Bu nedenle evimizi temizlerken ağır kimyasal içeren temizleyicileri kullanmak istemiyoruz. Bu noktada ihtiyacımızı zeytinyağı özleri içeren Miss Arap Sabunu karşılıyor. Miss Arap Sabunu ev içerisindeki tüm yüzeylerde kullanıldığı gibi mutfakta da kullanılabiliyor. Dermatolojik olarak test edilmiş Miss Arap Sabunu, bulaşıklarımızı elde yıkarken cildimize zarar vermez.

Vegan bir ev temizleyicisi olan Miss Arap Sabunu ile bulaşıklarınızı yıkayarak hem aile sağlığını gözetmeniz hem de doğaya zararlı atık su bırakmayarak korumanız mümkün. 

Arap Sabunu ile Elde Bulaşık Nasıl Yıkanır?

  1. Arap sabunu ile bulaşık yıkarken Miss Arap Sabunu’nuzu biraz sulandırabilirsiniz. Dilerseniz doğrudan da uygulayabilirsiniz.
  2. Tencere, tava, bardak, tabak gibi tüm bulaşıklarınızı yıkarken Miss Arap Sabunu’nu kullanabilirsiniz.
  3. Bulaşık süngerine bir miktar Miss Arap Sabunu alın.
  4. Süngerinizi suyla ıslatarak hafifçe köpürtün.
  5. Bulaşıklarınızın tüm yüzeylerini hafifçe ovalayın.
  6. Bulaşıklarınızı bol suyla iyice yıkayıp sadece suyla sabundan arındırın ve kurumaya bırakın.

Miss Arap Sabunu, zeytinyağı özlerinden hazırlanmaktadır ve dermatolojik olarak test edilmiştir. Bu nedenle arap sabunu ile temizlik yapmak cildinize ve bulaşıklarınıza zarar vermez.

Aynı zamanda Miss Arap Sabunu ekonomik bir ev temizleyicisi olma özelliği ile bütçemizi korur. Evinizdeki tüm yüzeylerin temizliğinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Arap Sabunu ile bulaşıklarınızı temizleyebildiğiniz gibi mutfak tezgahı temizliğinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.