Bu videoyu yararlı buldunuz mu?

Arap Sabunu ile Spor Ayakkabı Temizliği

En sevdiğimiz ayakkabılarımızı kullanırken dikkat etmemiz gereken bazı noktalar vardır. Temizliği sağlığımız açısından oldukça önemli olan spor ayakkabıları çamaşır makinesinde yıkamamız önerilmez. Ayakkabılarımızı yıkandıktan sonra kurutmak epey zordur ve bu nedenle ayakkabılarımız tamamen kurumadan kullandığımızda mantar oluşumuna ve kötü kokulara neden olabilir. Ayrıca ayakkabıları makinede yıkamak deformasyona ve renkler bozulmalara neden olabilir.

Doğal bir temizleyici olan Miss Arap Sabunu ile spor ayakkabılarımızı pratik ve etkili bir yöntemle temizleyebiliriz. Üstelik Miss Arap Sabunu ile etkili sonuçlar alabiliriz. Miss Arap Sabunu doğal bileşenlerden oluşan özel içeriği sayesinde ayakkabılarımızdaki toz, çamur ve kirleri kolayca söker. Ovalamaya gerek kalmadan ayakkabılarınızı orjinalliğini koruyarak temizleyebilirsiniz. Miss Arap Sabunu zetyinyağı özleri kullanılarak üretilen doğal bir temizleyicidir.

Çocuklar parkta, bahçede, yağmurda ve çamurda oyun oynamayı çok severleri. Miss Arap Sabunu çocukların sınırsız hareket edebilme kabiliyetleri ve oyun oynamalarının önemi gözetilerek üretilmektedir. Zehirli kimyasallar içermeyen Miss Arap Sabunu çocukların henüz doğal olarak hassas olan bağışıklık sistemlerini olumsuz etkilemez. Çocukların bakımından sorumlu olan tüm yetişkinler tarafından çocuk dostu alanların kurgulanması ve bu alanların temizliği Miss Arap Sabunu ile güvenle ve doğal yöntemlerle sağlanabilir.

Arap Sabunu ile Spor Ayakkabı Nasıl Temizlenir?

  1. Bir kabın içini ılık suyla doldurun.
  2. Bir miktar Miss Arap Sabunu’nu suya ekleyin.
  3. Su ve sabunu iyice karıştırarak homojen bir karışım elde edin.
  4. Spor ayakkabılarınızın dokusunu zedelemeyecek kadar yumuşak bir temizleme bezi seçin.
  5. Temizleme bezinizi Miss Arap Sabunlu suyla ıslattıktan sonra bezinizi iyice sıkıp fazla sudan arındırın.
  6. Önce spor ayakkabınızın iç kısmını bezinizle silin.
  7. Spor ayakkabılarınızın dışını bir elinizle ayakkabınızın içinde elinizle destek sağlayarak silin. 
  8. Spor ayakkabınızdaki zor lekeleri parmağınıza doladığınız temizleme bezinizle hafifçe ovalayarak temizleyebilirsiniz.
  9. Miss Arap Sabunu ile temizliğiniz sonrasında sadece suyla durulama yapınız.

Miss Arap Sabunu eşsiz içeriği sayesinde ayakkabınızı hoş kokularla temizler. Hayvansal içerikler bulundurmayan vegan sertifikalı bir üründür. Miss Arap Sabunu doğaya saygılı bir şekilde üretilir ve hayvanlar üzerinde test edilmez. Dermatolojik olarak test edilmiş Miss Arap Sabunu cildinize zarar vermez.

Spor ayakkabılarınızı ve diğer ayakkabılarınızı Miss Arap Sabunu’nu gönül rahatlığıyla temizleyebilirsiniz. Ayrıca Miss Arap Sabunu’nu yüzey ve kıyafetlerdeki lekelerin temizliğinde de kullanabilirsiniz.