Bu videoyu yararlı buldunuz mu?

Arap Sabunu ile Otomobil Döşemeleri Temizliği

Miss Arap Sabunu hayatımızı kolaylaştıran genel bir yüzey temizleyicisidir. Günlük hayatımızda zaman geçirdiğimiz tüm alanlarda kullanılabilen doğal ve sağlıklı bir temizleyici olan Miss Arap Sabunu’nu evinizde, ofisinizde ve aracınızın temizliğinde rahatlıkla kullanılabilir. Miss Arap Sabunu’nu diğer temizleyicilerden ayıran en temel özellik temiz içerikli olmasıdır. Böylece gün içerisinde sıklıkla zaman geçirdiğimiz otomobilimizin doğal bir şekilde temizlenmesini sağlar. Araç döşemelerindeki zorlu lekeleri doğal bir yöntemle kolaylıkla temizler, derinlemesine hijyen sağlar.

Otomobilimizde seyir halindeyken ufak hareketlerle bile döşemelerde biriken tozlar havalanıp soluduğumuz havaya karışır. Aracın içerisine dışarıdan getirdiğimiz toz ve bakteriler sağlığımıza ciddi oranda zarar verebilir. Araç koltuklarındaki tozlar çocuklu aileler için de risklidir. Araç içinde kullanılan temizlik ürünleri sert kimyasallar içerebilir ve henüz bağışıklık sistemi yeterince gelişmemiş yaş grubundaki çocuklar için sağlıklı değildir. Sert kimyasallar bağışıklık sistemimiz için faydalı olan mikroorganizmaları öldürerek sağlığımızı tehdit eder. Miss Arap Sabunu zeytinyağı özleri ile hazırlanan doğal içerikleri sayesinde çocuklu ailelerde araç içi temizliğinde güvenle kullanılabilir. 

Miss Arap Sabunu sağlıklı olmasının yanında tüm yüzeylerde kullanılabilme özelliği ile oldukça ekonomiktir. Ev, otomobil, iş yeri gibi sıklıkla vakit geçirdiğimiz alanlarda ayrı ayrı temizleyicilere ihtiyaç duymadan tek bir temizleyici ile tüm yüzeyleri temizleyebilirsiniz.

Arap Sabunu ile Otomobil Döşemeleri Nasıl Temizlenir?

  1. Öncelikle koltuk döşemelerini bir süpürge yardımıyla temizleyin. 
  2. Derin bir kabın içini suyla doldurun. Suyun ılık olmasına dikkat edin.
  3. Miss Arap Sabunu’ndan bir miktar ekleyin. İyice karıştırın.
  4. Otomobilin döşemesine zarar vermeyecek yumuşak bir temizleme bezi tercih edin.
  5. Temizleme bezinizi sabunlu su karışımına batırın ve çıkarın. Çıkardıktan sonra bezinizi iyice sıkın.
  6. İnatçı lekelerin olduğu yerleri bir kaç defa ıslak bezinizle silin. Döşemenin genel silme işlemini her zaman aynı yöne doğru yapın. Böylece kumaşta silme hareketleri kaynaklı iz bırakmanın önüne geçebilirsiniz.
  7. Miss Arap Sabunu ile temizlik işleminizi bitirdikten sonra sadece suyla durulama yapın.
  8. Aracınızın temizlik işlemi bittikten sonra bir süre kurumaya bırakın.

Miss Arap Sabunu hoş kokusu ile aracınızın içinin ferah ve temiz olmasını sağlar. Aynı zamanda Miss Arap Sabunu’nu otomobil iç yüzeylerinin temizliğinde de kullanabilirsiniz.