Bu videoyu yararlı buldunuz mu?

Arap Sabunu ile Yüzey ve Kıyafetlerden Leke Çıkarma

Zorlu kirler bazen keyfimizi oldukça kaçırabiliyor. Böyle durumlarda sert kimyasallar içeren ürünleri kullanmaktan başka bir çaremiz olmadığını düşünebiliriz. Ancak içeriğinde ağır kimyasallar olan temizlik ürünleriyle ilgili artık daha çok farkındalık sahibiyiz. Sağlığımızı tehdit eden temizleyiciler aynı zamanda yüzey ve kıyafetlerdeki lekeleri temizlerken deformasyonlara da sebep olmaktadır. 

Miss Arap Sabunu yüzey ve kıyafetlerde kurumuş lekeleri bir çırpıda temizler. Ovalamaya ve sert kimyasallara gerek duymadan cildimize temas eden yüzey ve kıyafetlerdeki zorlu lekelerde etkilidir. Ruj lekesi, kahve lekesi, kurumuş kan lekesi, yağ lekesi gibi zorlu lekeler için çeşitli temizleyicilere ihtiyacımız yok. Miss Arap Sabunu sağlığımızı da gözeterek zorlu kirleri temizlemede oldukça etkilidir. Hem renkli kıyafetlerinizde hem de beyazlarınızda gözle görünür ve hızlı sonuç almanızı sağlar. Miss Arap Sabunu kıyafetlerinizin dokusunu ve rengine zarar vermez.

Arap Sabunu ile Yüzey ve Kıyafetlerden Leke Nasıl Çıkarılır?

  1. Lekeli çamaşırın üzerine Miss Arap Sabunu’nu sulandırmadan doğrudan uygulayın ve bir süre bekletin.
  2. Derin bir kabın içini elinizi yakmayacak kadar sıcak suyla doldurun. 
  3. Küçük bir miktar daha Miss Arap Sabunu’ndan sıcak suyun içerisine ekleyin.
  4. Lekeli çamaşırı sıcak suyun içerisine koyarak bir süre daha bekletin. Etkili sonuç almak için lekeli bölgeyi hafifçe ovalayabilirsiniz.
  5. Suyun içerisinde bir süre beklettiğiniz kıyafetinizi sadece suyla durulayın ve iyice sıktıktan sonra kurumaya bırakın.
  6. Lekeli diğer yüzeyleri Miss Arap Sabunu eklediğiniz su ve bir bez yardımıyla temizleyebilirsiniz. Zorlu lekeler için Miss Arap Sabunu’nu doğrudan lekenin üzerine uygulayıp bir bez yardımıyla hafifçe ovaladıktan sonra sadece suyla durulayarak kurumaya bırakabilirsiniz.

Miss Arap Sabunu zeytinyağı özleriyle hazırlanan doğal içeriği sayesinde cildinize zarar vermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Tüm yüzeylerin temizliğinde etkili sonuçlar almanızı sağlar. Doğal içerikleri ve çocuk dostu kullanım alanı sunması nedeniyle ekonomik ve sağlıklı bir ev temizleyicisidir. Leke çıkarmada etkili olduğu gibi koltuk temizliği, halı temizliği ve fayans temizliğinde de Miss Arap Sabunu’nu güvenle kullanabilirsiniz. Sert kimyasallar içermeyen içeriği çocukların sağlığını tehdit etmez ve onların sağlığını düşünün tüm yetişkinler bütün yüzeyler için Miss Arap Sabunu güvenle kullanabilir.