Bu videoyu yararlı buldunuz mu?

Arap Sabunu ile Lambader Temizliği

Evimizin her köşesinde dışarıdan gelen toz, kir ve bakterilerin biriktiğini fark ederiz. Sıklıkla temizliği gereken alanlardan bir tanesi de ev dekorasyonunu tamamlayan lambaderler. Doğal temizliğin tadını çıkararak Miss Arap Sabunu ile lambaderlerin temizliğini yapabilirsiniz.

Miss Arap Sabunu her gün sağlığımızı daha çok tehdit eden zehirli kimyasallar içermez. Zeytinyağı özleri ile hazırlanan doğal içeriği ile sağlıklı bir ev temizleyicisidir. Miss Arap Sabunu hayvansal içerik bulundurmayan vegan sertifikalı bir temizleyicidir. Bir yandan evimizi köşe bucak temizlerken diğer yandan da ekolojik çevreye zarar vermez. Evin her yanında rahatlıkla kullanılabilir. Sert kimyasallar içermeyen özel içeriği sayesinde uygulandığı yüzeylerin rengine, dokusuna ve cildimize zarar vermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Doğal içeriği sayesinde çocuklu evlerde rahatlıkla kullanılabilir.

Miss Arap Sabunu ile evimizdeki tüm yüzeyleri temizleyebiliriz. Genel bir ev temizleyicisi olma özelliği ile Miss Arap Sabunu oldukça ekonomiktir. Lambader temizliği dahil olmak üzere, avize ve sarkıt lambaların temizliğinde, tekstil koltuk temizliğinde ve hatta mutfak temizliğinde Miss Arap Sabunu’nu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Evinizdeki her yer için farklı temizleyicilere gerek yoktur. Miss Arap Sabunu ev temizliğindeki tüm ihtiyacınızı karşılar.

Arap Sabunu ile Lambader Nasıl Temizlenir?

  1. Temiz ve derin bir kabı suyla doldurun. Suyun çok sıcak olmamasına özen gösterin.
  2. Suyun içine Miss Arap Sabunu’ndan bir miktar ekleyin.
  3. Su ve sabunu yavaşça karıştırarak homojen bir karışım elde edin.
  4. Lambaderin temizlendiği yüzeyi aşındırmayacak yumuşan bir temizleme bezi seçin.
  5. Seçtiğiniz temizleme bezini sabunlu su karışımıyla ıslatın ve bezi iyice sıkın.
  6. Lambaderler elektronik aletlerdir. Güvenliğiniz için lambaderinizi fişten çıkardığınıza emin olun. 
  7. Lambaderinizin tüm yüzeylerini silin. Beziniz kirlendikçe sabunu su karışımında bezinizi yıkayıp tekrar iyice sıkın.
  8. Miss Arap Sabunu ile silme işleminden sonra temiz su ve bir bez ile durulama yapın.
  9. Temizliği sırasında lambaderinizin elektronik aksamlarına su kaçırmamaya özen gösterin.
  10. Temizlik işlemi bittikten sonra lambaderi bir süre kurumaya bırakın.  Ardından fişini takarak çalıştırabilirsiniz.

Miss Arap Sabunu uygulandığı yüzeyleri derinlemesine temizler ve daha sonrasında geç tozlanmasını sağlar. Hoş kokusu ile bütün evi sarar ve ferah bir hava katar. Sağlıklı ve doğal temizliğin tadını çıkarabilirsiniz.