Bu videoyu yararlı buldunuz mu?

Eşya Temizliği

Sıklıkla dokunduğumuz alanlardaki temizlik günümüzde oldukça önemli. Doğal içeriklerle üretilmiş Miss Arap Sabunu’nu kullanarak yapacağımız temizlikte bir çok salgın hastalığın ve sağlığımızı tehdit eden bakterilerin yayılmasını önleyebiliriz. Evimizdeki tüm yüzeylerde genel bir temizleyici olarak kullanabileceğimiz Miss Arap Sabunu ile ev ekonomimize de katkıda bulunabiliriz. Hoş kokusu ve derinlemesine temizleyici olma özelliği ile evinizi ferahlatır. Miss Arap Sabunu çocuklu evlerde annelerin en çok tercih ettiği doğal içerikli bir üründür. 

Çocuklu evlerde tv kumandaları bazen oyuncak bir araba bazen de çizgi film yolculuğuna eşlik eden bir araç haline gelebiliyor. Miss Arap Sabunu ailesi olarak çocukların öğrenme yolculuğunda oyun oynamalarının öneminin farkındayız. Zeytinyağı özleriyle hazırlanan ve kimyasal içermeyen içeriği ile çocuklu aileler Miss Arap Sabunu’nu gönül rahatlığı ile kullanabilir. 

Evimizde dışarıdan gelen misafirlerimiz dahil bir çok kişinin dokunduğu ve sıklıkla kullandığı eşyalardan biri de tv kumandası. Tv kumandaları gün boyunca birçok kişi tarafından kullanılır ve bu alan bir süre sonra çok fazla kir ve bakteri için yaşam alanı haline gelir. Zaman geçtikçe tv kumandalarında biriken yağ, kir ve yemek atıkları kötü bir görüntüye neden olduğu gibi sağlığımızı tehdit etmeye başlar. Miss Arap Sabunu ile kumandalarda biriken kirler derinlemesine temizlenir. 

Arap Sabunu ile Eşyalar Nasıl Temizlenir?

  1. Bir kabı ılık su ile doldurun. Su elinizi yakmayacak kadar ılık olmalıdır.
  2. Bir miktar Miss Arap Sabunu’nu suya ekleyin. Yavaşça karıştırarak homojen bir karışım elde edin.
  3. Seçeceğiniz temizleme bezi kıvırdığınızda kumanda düğmeleri ve ince hatlar arasındaki kirleri temizleyecek kadar ince bir formda olmalı.
  4. Temizleme bezinizi sabunlu su karışımına batırın. Çıkardıktan sonra bezinizi iyice sıkarak fazla suyu akıtın.
  5. Dikkat: Kumandanız, uydu alıcınız, medya oynatıcınız elektronik eşyalardır ve içine su kaçması durumunda bozulabilir. Bu nedenle bezinizi iyice sıktığınızdan emin olun.
  6. Kumandanın tüm dış yüzeyini hafif nemli kalmış temizleme bezinizle iyice silmeye başlayın. Kumandanın içine su kaçmamasına dikkat edin.
  7. Bu işlemi bezini birkaç defa ıslatıp sıkarak tekrar edin.
  8. Temizliğinizi en son sadece suyla kumandanızı silerek tamamlayın.

Miss Arap Sabunu evinizin tüm yüzeylerinde genel bir temizleyici olarak kullanılabilir. Sert yüzeylerde olduğu kadar kumaş ve deri koltuk temizliğinde de Miss Arap Sabunu’nu kullanabilirsiniz.