Bu videoyu yararlı buldunuz mu?

Arap Sabunu ile Avize ve Sarkıt Lamba Temizliği

Gün geçtikçe evimizde kullandığımız temizlik ürünleriyle ilgili daha seçici olmaya başlıyoruz. Evimizdeki hijyen ihtiyaçları artarken bir yandan da zehirli kimyasallar içeren temizleyicilerden uzaklaşma ihtiyacı her gün artıyor. Miss Arap Sabunu doğal içeriği ve zeytinyağı özleri ile evimizdeki tüm alanların temizliğinde sağlığımızı göz etmemizi sağlıyor. Sert kimyasallar bulundurmayan içeriği ile Miss Arap Sabunu’nun en dikkat çekici özelliği doğallığı. Çevremize ve sağlığımıza zarar vermeden evimizdeki dip köşe temizliği ve hijyeni sağlamak mümkün.

Eşsiz içeriği ile Miss Arap Sabunu toz biriken tüm yüzeylerde etkili hijyen sağlıyor. Bizler farketmeden evin içerisinde biriken tozlar bazen bizleri şaşırtabilir. Bu alanların başında da avizeler ve sarkıt lambalarda biriken tozlar geliyor. Bu alanlardaki tozlar evin içerisindeki küçük hareketlerle bile havalanıp doğrudan nefes yollarımıza geçiyor. Bu nedenle avizelerimizi ve sarkıt lambalarımızı temizlemek önemli.

Arap Sabunu ile Avize ve Sarkıt Lamba Nasıl Temizlenir?

  1. Derin ve geniş bir kabın içini suyla doldurun. Suyun yeterince ılık olduğundan emin olun. 
  2. Bir miktar Miss Arap Sabunu’nu suyla karıştırın. Yavaşça homojen bir karışım elde ettiğinizden emin olun.
  3. Yumuşak bir temizleme bezi seçin.
  4. Lambaların kapalı, sarkıt lambaların da fişten çekili olduğuna emin olun.
  5. Temizleme bezinizi sabun ve su karışımına batırıp çıkarın. Çıkardıktan sonra bezi iyice sıkın.
  6. Temizleme bezinizin neredeyse kuru olacak kadar suyunu sıktığınızdan emin olun. 
  7. Yavaş hareketlerle avizenizin ve sarkıt lambanızın her yerini silin. Ulaşamayacağınız kısımlarla ilgili bir başkasından destek almayı unutmayın. 
  8. Bir kaç defa bezinizi sabun su karışımıyla temizleyerek tekrar uygulayabilirsiniz.
  9. Temizliğinizin ardından bir bez ve sadece suyla durulama yapın.
  10. Tüm temizlik işlemi bittikten sonra elektronik aksamları çalıştırmadan önce avize ve lambanızı kısa süreliğine kurumaya bakmanızı öneririz.

Evinizin ahşap, parke ve duvarlar gibi tüm toz biriken yüzeylerinin temizliğinde gönül rahatlığıyla Miss Arap Sabunu’nu kullanabilirsiniz. Tüm yüzeyler için uygun bir temizleyici olması nedeniyle ev ekonominizi korumanıza yardımcı olur. Miss Arap Sabunu doğal ve ekonomik bir ev temizleyicisidir.