Bu videoyu yararlı buldunuz mu?

Arap Sabunu ile Bahçe Dekleri / Veranda Temizliği

Miss Arap Sabunu ile evinizdeki tüm yüzeyleri rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Hızlı ve etkili bir temizleme alanı sunun Miss Arap Sabunu ile balkon ve bahçe temizliği yapabilir, bahçelerinizdeki deklerin toz, kir ve çamurdan etkili bir biçimde arındırabilirsiniz.

Tüm yüzeylerde kullanılabilir olma özelliği sayesinde Miss Arap Sabunu ekonomik bir ev temizleyicisidir. Evinizdeki toz, kir ve bakterileri temizleyerek derinlemesine hijyen sağlarken bir yandan da bütçenizi korur. 

Bahçe dekleri/verandalar bahçe işleriyle ilgilenirken yada sulama yaparken en çok kirlenen yerlerdir.  Şık görünümünü korumanın yanında bu alanları kullanırken de temizlik önemlidir. 

Çocuklar için açık havada vakit geçirmek sağlıklı gelişimleri açısından oldukça önemlidir. Balkon ve bahçelerin temizliği buralarda oyun oynayan çocuklu aileler için oldukça önemlidir. Bahçe deklerini de Miss Arap Sabunu ile temizleyerek onlar için sağlıklı ve güvenli bir oyun alanı oluşturabilirsiniz. Temiz ve doğal içerikleri sayesinde Miss Arap Sabunu çocukların henüz hassas olan bünyelerini sert kimyasallar içeren temizlik ürünleri gibi olumsuz etkilemez. Bağışıklık sistemimiz açısından sağlıklı mikroorganizmaları yok etmez. Böylece ev temizliğinde sağlıklı bir kullanım alanı sağlar.

Sert kimyasalların kullanılması, uygun olmayan yüzeylerde kullanıldığında hasar, lekeye neden olabilir. Gün geçtikçe doğal çevreyi ve sağlığımızı tehdit ediyor. Ancak Miss Arap Sabunu’nu diğer bütün temizleyicilerden ayıran yanı doğallığıdır. Zeytinyağı özleri kullanılarak hazırlanan temiz içeriği sayesinde Miss Arap Sabunu sağlığımız tehdit etmez. Uygulandığı yüzeylerin korur ve deformasyona neden olmaz. Hızlı ve etkili içeriği sayesinde kir ve tozları çabucak temizler.

Arap Sabunu ile Bahçe Dekleri Nasıl Temizlenir?

  1. Derin bir kabı suyla doldurun. Suyun ılık olmasına dikkat edin. 
  2. Su dolu kabın içine bir miktar Miss Arap Sabunu ekleyin. Yavaşça homojen bir karışım elde edinceye kadar karıştırın. 
  3. Bir temizleme bezi yada paspas yardımıyla silmek istediğiniz bölgeyi sabunlu suyla silin.
  4. İşlemi bir kaç kez tekrarlayın. Bahçe deklerinin kolaylıkla temizlendiğini gözlemleyebilirsiniz.
  5. Temizliğin ardından sadece suyla durulama yapınız.
  6. Temizleme işleminden sonra sabunlu suyu lavabo yada klozete dökebilirsiniz. Miss Arap Sabunu hayvansal içerikler bulundurmayan vegan bir temizleyicidir ve ekolojik dengeye zarar vermez.

Evinizin her köşesinde güvenle kullanabilirsiniz. Miss Arap Sabunu hoş kokusu ile ferah bir temizlik hissi verir.