Bu videoyu yararlı buldunuz mu?

Arap Sabunu ile Balkon ve Bahçe Mobilyaları Temizliği

Evimizde geçirdiğimiz zamanların en unutulmaz dakikaları ailemizle birlikte bir arada bulunduğumuz balkon ve bahçelerdir. Açık ve temiz havaya çıkmak ve keyifli vakit geçirmek sağlığımız açısından oldukça önemlidir. Bu alanların temizliğinde kullandığımız kimyasallar keyifli aktivitelerimizi sağlığımız açısından risk taşıyan bir noktaya getirebilir. Miss Arap Sabunu balkon ve bahçelerimizde derinlemesine hijyen ve sağlıklı temizlik sağlar.

Balkon ve bahçelerde keyifli geçen zamanlarımız sırasında fark ederiz ki gün boyunca dışarıdan gelip yüzeylerde biriken tozları sıklıkla temizlemek gerekir. Toz, çamur ve kirlerin biriktiği bu alanların temizliğinde dikkat etmemiz gereken noktalardan bir taneside doğal içerikli ürünler kullanmak. Bu alanlarda baktığımız bitkiler havaya karışan sert kimyasalların partiküllerinden olumsuz etkilenebilir. Doğal zeytinyağı özleri içeren Miss Arap Sabunu’nu diğer temizleyicilerden ayıran en önemli özellik doğallığıdır.

Balkon ve bahçeler çocukların keyif aldığı oyun alanlarıdır. Zehirli kimyasallar bulundurmayan doğal içeriği sayesinde Miss Arap Sabunu’nunu güvenle kullanarak evinizdeki her yüzeyi temizleyebilir, onlara temiz ve sağlıklı bir oyun alanı sunabilirsiniz. Onlar keyifli vakit geçirirken siz de rahat bir nefes alabilirsiniz.

Arap Sabunu ile Balkon ve Bahçe Mobilyaları Nasıl Temizlenir?

  1. Bir miktar ılık suyu derin bir kabın içerisine alın.
  2. Miss Arap Sabunu’nu ekleyin ve homojen bir karışım elde edinceye karar iyice karıştırın. 
  3. Balkon ve bahçelerinizi temizlemek için kullandığınız bezinizi sabun ve su karışımında ıslatın. Fazla suyu iyice sıkın.
  4. Miss Arap Sabun’lu karışım ile balkon ve bahçelerdeki demir, fayans, parmaklık, korkuluk, masa ve sandalyeler gibi tüm yüzeyleri silebilirsiniz.
  5. Kirlenen bezinizi sabun ve su karışımında yıkayarak temizleme işleminize devam edebilirsiniz.
  6. Temizliğiniz bittiğinde tüm yüzeyleri sadece su ile durulayınız.
  7. Temizleme işlemini bitirdikten sonra sabunlu su karışımını lavabo veya klozete dökebilirsiniz. Miss Arap Sabunu doğaya ve sucul canlılara zarar vermez.

Miss Arap Sabunu evinizdeki tüm yüzeylerde kullanılabilir olma özelliği sayesinde oldukça ekonomiktir. Koltuk temizliği, ahşap mobilya temizliği ve hatta mutfak tezgahı temizliğinde Miss Arap Sabunu’nu güvenle ve sağlıkla kullanabilirsiniz. Miss Arap Sabunu eşyalarınıza ve cildinize zarar vermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Hoş kokusu ile sağlıklı temizliğin tadını çıkarabilirsiniz.