Bu videoyu yararlı buldunuz mu?

Arap Sabunu ile Tuvalet Lavabosu Temizliği

Evimizde çoğunlukla özel ihtiyaçlarımızı karşıladığımız yerler tuvaletler. Hijyenine oldukça dikkat ettiğimiz banyo, tuvalet ve lavabolarda derinlemesine temizlik oldukça önemli. Bir yandan da hoş kokularla temiz ve ferah hissetmeliyiz. Miss Arap Sabunu doğal içeriği sayesinde sert kimyasallar içermez. Doğal bir temizleyici olarak banyo, tuvalet ve lavaboları zararlı bakterilerden ve kirlerden Miss Arap Sabunu ile temizleyebilirsiniz.

Özellikle çocuklu evlerde kullanılabilen Miss Arap Sabunu ebeveynlerin en çok tercih ettiği ev temizleyicisidir. Çocuklar doğaları gereği lavabo, banyo ve tuvaletlerde birçok alana tutunarak yada oyun yolu ile temas edebilir. Özellikle bakterilerin yoğun olarak bulunduğu banyo, tuvalet ve lavabo gibi alanlarda derinlemesine hijyen için kullanılabilir. Miss Arap Sabunu çocukların hassas bünyeleri ve oyun ihtiyaçları gözetilerek, hayvansal içerikli madde veya katkı içermeden üretilen vegan bir temizleyicidir. Çocukların bakımından sorumlu olan tüm yetişkinler tarafından güvenle ve gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Miss Arap Sabunu kurumuş sabun ve şampuan kalıntılarını, duş kabinlerinde birikmiş kirleri, su izlerini, muslukları, yerdeki ve duvardaki fayansları, klozetlerdeki kirleri temizlemede oldukça etkilidir. Tüm bu yüzeyler için ayrı ayrı temizlik ürününe gerek kalmadan Miss Arap Sabunu ile hijyen sağlayarak ev ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz.

Arap Sabunu ile Tuvalet Lavabosu Nasıl Temizlenir?

  1. Miss Arap Sabunu’nu tuvalet temizliğinde başka ürünlerle karıştırmaya gerek kalmadan doğrudan uygulayabilirsiniz.
  2. Miss Arap Sabunu’nu banyo ve tuvaletlerdeki tüm yüzeylerde kullanabilirsiniz.
  3. Bir miktar Miss Arap Sabunu’nu dilerseniz bir kaba veya püskürtmeli bir şişeye koyarak suyla karıştırabilirsiniz. Dilerseniz Miss Arap Sabunu’nu doğrudan da kullanabilirsiniz.
  4. Miss Arap Sabunu’nu doğrudan temizlemek istediğiniz alana uygulayın. Bir sünger yada temizlik beziyle hafifçe ovalayın. Çok fazla ovalamaya gerek kalmadan kir ve sabun kalıntılarından kolaylıkla arındığını gözlemleyeceksiniz.
  5. Temizliğin ardından sabundan arındırdığınız bir bez ve sadece suyla durulama yapın.

Miss Arap Sabunu hoş kokusuyla evinizi sarar ve ev temizliğinde tüm alanlarda kullanılabilir. Çocukların oyun oynarken erişebileceği tüm yüzeylerde etkili ve sağlığa zarar vermeyen temizlik sağlar. Miss Arap Sabunu’nu evinizin her köşesinde kullanabilirsiniz. Tuvalet temizliği ve fayans temizliğinde de pırıl pırıl bir hijyen ortamı sağlar.