Bu videoyu yararlı buldunuz mu?

Banyo, Küvet ve Duşakabin Temizliği

Temizliğine oldukça önem gösterdiğimiz ve özel ihtiyaçlarımızı karşıladığımız yerler duşakabinler ve küvetlerdir. Hijyenine oldukça dikkat ettiğimiz banyo, tuvalet ve lavabolarda derinlemesine temizlik sağlayan Miss Arap Sabunu ile küvet ve duşakabinler de temizlenebilir. Bir yandan da hoş kokularla temiz ve ferah hissetmeliyiz. Miss Arap Sabunu doğal içeriği sayesinde sert kimyasallar içermez. Küvet ve duşakabinleri Miss Arap Sabunu ile derinlemesine temizleyebilirsiniz.

Çocuklar için tüm alanlar ve eşyalar oyun olabilir ve bazen küvetler bile oyun alanları olarak sağlıklarını tehdit edebilir. Çocukların oyun oynayarak geliştiğini her zaman destekleyen ebeveynlerin bu alanlardaki hijyene dikkat etmeleri önemlidir. Özellikle en çok kirlenen küvet, duşakabin ve lavabo gibi alanlarda derinlemesine hijyen için kullanılabilir. Miss Arap Sabunu çocukların hassas bünyeleri ve oyun ihtiyaçları gözetilerek üretilen doğal bir temizleyicidir. Çocukların bakımından sorumlu olan tüm yetişkinler tarafından güvenle ve gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Çocuğunuz küvette oyun oynarken yada duşta eğlenirken zararlı kimyasallar nedeniyle endişelenmenize gerek kalmaz. Hayvansal içerik bulundurmayan Miss Arap Sabunu aynı zamanda hayvanlar üzerinde de test edilmeyen vegan bir temizleyicidir.

Miss Arap Sabunu kurumuş sabun ve şampuan kalıntılarını, duş kabinlerinde birikmiş kirleri, su izlerini, muslukları, yerdeki ve duvardaki fayansları, küvetteki tüm kirleri temizlemede oldukça etkilidir. Tüm bu yüzeyler için ayrı ayrı temizlik ürününe gerek kalmadan Miss Arap Sabunu ile hijyen hesaplayabilirsiniz. 

Arap Sabunu ile Küvet ve Duşakabin Nasıl Temizlenir?

  1. Miss Arap Sabunu’nu küvet ve duşakabin temizliğinde ekstra başka bir ürünle karıştırmaya gerek kalmadan doğrudan uygulayabilirsiniz.
  2. Miss Arap Sabunu’nu banyo ve tuvaletlerdeki tüm yüzeylerde kullanabilirsiniz.
  3. Bir miktar Miss Arap Sabunu’nu dilerseniz bir kaba veya püskürtmeli bir şişeye koyarak suyla karıştırabilirsiniz. Dilerseniz Miss Arap Sabunu’nu doğrudan da kullanabilirsiniz. Yoğun kirler için Miss Arap Sabunu’nu doğrudan uygulayabilirsiniz.
  4. Miss Arap Sabunu’nu doğrudan temizlemek istediğiniz alana uygulayın. Bir sünger yada temizlik beziyle hafifçe ovalayın. Çok fazla ovalamaya gerek kalmadan kir ve sabun kalıntılarından kolaylıkla kurtulduğunuzu gözlemleyeceksiniz.
  5. Temizliğin ardından sabundan arındırdığınız bir bez ile durulama yapın.

Miss Arap Sabunu hoş kokusuyla evinizi sarar ve ev temizliğinde tüm alanlarda kullanılabilir. Çocukların oyun oynarken erişebileceği tüm yüzeylerde etkili ve sağlığa zarar vermeyen  temizlik sağlar. Miss Arap Sabunu’nu evinizin her köşesinde kullanabilirsiniz. Banyo, tuvalet  ve lavabo temizliğinde pırıl pırıl bir hijyen ortamı sağlar.