17.06.2020

Missmutlu Sohbetler: Çocuk Gelişiminde İletişim KazalarıGenel Müdürümüz İmer Özer ve Akademisyen Anne olarak tanıdığımız Oyunperest kitabının yazarı Doç. Dr. Saniye Bencik Kangal’ın Missmutlu sohbetleri devam ediyor. Bu hafta konu çocuk gelişiminde rol model anne-baba ve iletişim kazaları.

Daha Fazla İçerik
Blog Yazısı: Akademisyen Anne ile Missmutlu Bayram Sohbetleri
Akademisyen Anne ile Missmutlu Bayram Sohbetleri

Sizlerden gelen yoğun istek üzerine "Eski Bayramları Yeniden Yaşamak" ismiyle düzenlediğimiz Missmutlu Sohbetler canlı yayın programımızda genel müdürümüz İmer Özer(@imerozer)'in konuk ettiği Akademisyen Anne(@akademisyenanne)olarak tanıdığımız Evlat, Oyunperest ve Korkma! İyi Bir Annesin kitaplarının yazarı Doç. Dr. Saniye Bencik Kangal ile birlikteydik. Yayın esnasında eski bayramlardaki anılarımızı yâd ettik. Ayrıca izleyicilerimize yine sürprizimiz vardı... :) Keyifli izlemeler...

Tümünü Oku
17.06.2020
Blog Yazısı: Tüm anne-babaların merak ettiği sorular ve yanıtları
Tüm anne-babaların merak ettiği sorular ve yanıtları

Genel Müdürümüz İmer Özer, Akademisyen Anne olarak tanıdığımız Oyunperest ve Korkma! İyi Bir Annesin kitaplarının yazarı Doç. Dr. Saniye Bencik Kangal'ı tüm anne-babaların merak ettiği soruları yanıtlamak üzere canlı yayınımızda ağırladı.

Tümünü Oku
17.06.2020
Blog Yazısı: Akademisyen Anne’den 5 Missmutlu Oyun Fikri
Akademisyen Anne’den 5 Missmutlu Oyun Fikri

Akademisyen Anne, Oyunperest kitabından bizim için 5 oyun seçti, anlattı ve oynadı :) Oynama sırası şimdi bizde. Hemen birini seçin ve deneyin:

Tümünü Oku
17.06.2020